Příspěvky uživatele - Michal.

Identifikace - malý strom / vyšší keř, spíše řidší, 10.12.2013
Nebo nějaká magnolie?
Jaký typ stromu do lesa pro včely, 5.12.2013
Na předjarní pyl jsou nejlepší vrby, ale ty na suchý vršek nejsou ideální. Z javorů a kaštanů lesík nevytvoříte, jsou to spíše solitéry. Raději bych se soustředil na nižší dřeviny, třeba dříny, hlohy, nižší javory atd. nebo, pokud je to možné,... celý příspěvek >
Gladioly (mečíky), 26.11.2013 Obsahuje fotku
Pro mě to naopak bylo užitečné vysvětlení. Už vím, proč je česnek cibule, i když nemá vrstvy. Přikládám také pár obrázků.
Gladioly (mečíky), 25.11.2013
Snažím se říkat zásadně mečíky, je to hezké české slovo. Problémem hlíz x cibulí se moc netrápím. Z odrůd rozhodně musím jmenovat Jiří Václavík.
Povinnosti vlastníků pozemků, 5.11.2013
Že není stromu škoda nikdy, je trochu moc silné vyjádření. Myslíte v obcích nebo tak vůbec? Nějaké bychom si mohli nechat na kyslík a tak, ne? V obcích by se měly sázet s rozmyslem, ne si zasadit pár roztomilých smrčků a pak se divit, že mám na... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 5.11.2013
Víceméně souhlasím, vzrostlé jehličnany do intravilánu obcí nepatří. Ale zase když už ten strom stojí, tak je škoda ho kácet. Pokud jde o fosílii, nad tím se vždycky pousměju, protože "žhavé novinky" jsou staré 80 miliónů let. Ty si jistě zaslouží... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 4.11.2013
No právě. A co tedy dělat, když mi to kazí život a nedokážu to tolerovat? Mohu přijmout tuhle hru a začít také sousedovi škodit, ale to je cesta do pekel.
Povinnosti vlastníků pozemků, 4.11.2013
Obávám se, že vám zde nikdo nic účinného neporadí. Soused se asi většinou chová v rámci zákona (bordel má na svém pozemku, noční klid neruší) a chudák strom, který je pravděpodobně starší než Vy, si kvůli jehličí ve vaší kůře pokácet nezaslouží.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 1.11.2013
Někdo pravidelně preventivně stříká, někdo má zodpovědné sousedy, od kterých se plíseň nešíří, někdo má izolované porosty bez blízkého zdroje plísně, důležité jsou také nepřehuštěné porosty, místní mikroklima, průběh počasí daného roku, a tak dále.... celý příspěvek >
Spojenie 3 tramov, 29.10.2013
Sice je to nerez, ale mně se stejně nelíbí ten svár
Spojenie 3 tramov, 29.10.2013
Ta horní rybinová kapsa má být přes celou šířku krokve nebo jen do určité hloubky? A jaká má být výška čepu svislého trámu?
Mečíky (gladioly), 29.10.2013
Jestli už nejsou vyhozené, můžete udělat fotku? To mi přijde hodně zvláštní. Jsou to vůbec mečíky?
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 25.10.2013
Kdyby někoho zajímaly podrobnosti, včetně zmíněné petice, zde je odkaz.
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 24.10.2013
Teď se po Evropě podepisuje petice, která proti tomu vystupuje. Třeba to neprojde.
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 24.10.2013
Navíc se přece chystá zákaz volného pěstování plodin, takže když to budete chtít dělat, tak se dopustíte trestného činu volného setí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika