Plevel v nově vysetém trávníku



Daja - (1) - 214.52 (?) 
29.4.2020 12:34, zobrazeno: 1597x
Dobrý den všem. Předem se omlouvám, pokud toto podobné téma s tímto druhem plevelu již bylo zmíněno. Máme nově vysetý trávník, předtím než jsme ho vyseli, tak jsme postříkali herbicidem a nechali dva týdny odpočinout. Spíše než tráva tam roste tento plevel. Nejdřív jsem myslela, že by to mohl být ptačinec žabinec, ale jak roste, už o tom začínám pochybovat. Tráva v těchto místech roste úplně minimálně, jinde roste krásně a hustě. Prosím, poradí mi někdo co je to za plevel a zda mám počkat na první sekání trávy a až poté použít třeba bofix nebo travin. Jestli znovu potom prohrabnout celé místo a znovu provést výsev trávníku. Děkuji mockrát za radu.
Plevel v trávníku
Plevel v trávníku
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 91.196 (?), 29.4.2020 15:29

Převážně lebeda...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 119.164 (?), 16.5.2020 11:11
Merlikovite jednoletky Vas vobec nemusia trapit. Tie nepreziju caste sekanie. Poradil by som Vam ich vziat do salatu, keby ste si uz dopredu nezachemizovala zahradnu zeminu.. Vas hlavny boj zacne s dvouletymi, hlavne pampelisky atd., ktore Vam zacnu po majovych dazdoch klicit a potom samozrejme obligatne lipnicovite, kedze zemina, do ktorej ste zasiala je zcela nevhodna a plna roznych semien. Az otravite vsetko zive v trave, prosim neotravte aspon seba ak date travu od travinu do kompostu a kompost na zahony. 😎☘️
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika