Jak naředit bofix



pismenka - (6) - 247.254 (?) 
5.5.2013 8:12, zobrazeno: 8157x

zkoušela jsem najít, ale nenašla, nemám ten přístroj, kterým se stříká trávník proti pleveli, tak jsem myslela, že bych použila konev, nechci trávnít spálit. Mohl by jste mi někdo poradit, kolik dát bofixu do 10l konve? děkuji moc

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 5.5.2013 8:37
A co si tak precist navod?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
pismenka - (6) - 247.254 (?), 5.5.2013 8:38

ten právě nemám!!! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4475) - 38.136 (?), 5.5.2013 8:57

Zkuste se mrknou na agromanual.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PeterNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (306) - 3.62 (?), 5.5.2013 8:58

"Dávkovanie:

Na 3 litre vody (100m2) - 40-60ml. Pri novozaložených trávnikoch použite dávku na spodnej hranici rozpätia dávky. Bofix preniká do burín cez listy a účinné látky sú rýchlo trasportované. Účinok prípravku na buriny sa prejaví už za niekoľko hodín. Prípravok sa používa k ošetreniu novozaložených a starších trávnikov, trávnatých športovísk a ihrísk. Citlivé buriny ničí spoľahlivo vo fáze 2-4 listov. Pri ničení pupenca roľného sú dosahované najlepšie výsledky pri aplikácií herbicídu Bofix v období kvitnutia pupenca, kedy transpiračný tok smeruje do koreňa buriny."

Zdroj: agrona.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4475) - 38.136 (?), 5.5.2013 9:01

Mně se osvědčil i mnohem levnější Agritox /MCPA/. Ale špatně ničí bílý jetel plazivý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
pismenka - (6) - 247.254 (?), 5.5.2013 10:38

zrovna jetel, který se mi šíří v trávě potřebuji vyhubit a jitrocel. Ted mi známá poradila, že mohu požit i stříkačku - třeba tu malou, jak se s ní doma osvětžují listy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.222 (?), 5.5.2013 11:26

Nevím, jak máte velký trávník, ale s mechanickým rozprašovačem by vám asi upadla ruka. Kupte si za stovku dvoulitrový tlakový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
narcisky - (33) - 63.251 (?), 31.5.2013 12:32

lidi už Bofixujete?  já furt čekám na plusové teploty jak píšou v návodě při takovéto zimě to prý nefunguje a plevel se nevyhubí, píšou tam i noční teploty kolem 15 plus celsia tak někdo písněte jak to je?  nebo mě plevel přerostesurprise taky občas něco vytrhnu ručně když je tak hodně mokro abych neutrhla kořínek no ale máme 1000m2 tak přeci jen ta chemie zvítězí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.6 (?), 3.6.2013 9:13
30.5. ráno nepršelo, tak jsem bofixoval na chatě, roztok 20 ml/1,5 l vody. Po cca hodině začal jarní deštík, který trvá doteď, počítal jsem s tím, že se to spláchlo a byly to vyhozené peníze, nicméně jsem se tam byl včera podívat a plevele včetně jetelíčku povadlé :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika