Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

Večer jsem si říkal, čím já tu zahradu přes léto budu hnojit. Vy-jste se zmínil o hnojivu PURE, tak mě to nedalo a začal hledat-výhody v biologickém hnojivu. A nejsou zanedbatelné. Měl jsem zájem o Lovogreen NPK.

Začal jsem se bát že bych trávník mohl i spálit. Tady na fóru je dost případu co měli smůlu. A sledovat trávník,jak schne (to nechce nikdo). Cenově je to ale horší (pří větším balení). Na mou zahradu by postačilo 10 kg balení na celou  sezonu (jaro, léto) Na zimu bych dokoupil zimní.
V internetovém obchodu prodávají i na váhu,,,, PURE Golf and Sport 25kg 1395 Kč  (možno i menší vážené množství) NPK 12-5-5
To by mě vyhovovalo.
Co říkáte je to dobrý nápad. Něž si házet naftu pod nohy. A zkoušet hnojiva, která nemam ani odzkoušené.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika