Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

K použití chemie jsem dosud nenašla odvahu, protože nemám dostatek komplexních znalostí k tomu, abych herbicid použila tak, abych trávníku neublížila. Z herbicidů umím používat jen Roundup a ten v tomto případě použít nelze. Zatím jsem jen vytrhávala, vykopávala a užínala na co nejmenší velikost tak, aby se truskavec nestačil vysemenit. Vždycky však truskavec vyhrál a v trávníku se na některých místech vždy znovu a znovu objevuje. Je však pravdou, že ta úplně holá místa mi díky tomuto snažení nevznikají, což je velké vítězství. Z dětství si pamatuji opravdu rozsáhlá blátivá místa, která v trávníku truskavec přes zimu zanechal. Tím, že ho usilovně umravňuju, tak velkou plochu v procentech nezabírá. Stačilo by ale jednu sezonu polevit a pak by byl opravdu všude. Postřik Banvel 480 určitě vyzkouším a pokud bude na truskavec účinkovat, tak Vám budu vděčná, protože mi ubyde spousta práce jen proto, aby mi na několik měsíců v roce nevznikla blátivá místa v trávníku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika