Řasa v jezírku teď na jaře



mac.kral - (15) - 71.185 (?)
9.6.2012 17:40

Tak vodu jsem ochutnal jak u pana Hrkala tak v Azaru, po soli ani památka. Voda čistá, bez zápachu a poměrně chutná. Závěr : Já to vidím na za 1. oplachované síto. Za 2. kvalitní filtrace. Za 3. vzduchovat a to tak že hodně. Pak už asi nemá cenu se o soli bavit. Voda bude čistá a ta trocha řasy okolo rostlin, to klidně přežiju. Zdravím všechny šílené jezírkáře.wink

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
mac.kral - (15) - 71.185 (?), 9.6.2012 17:40

Tak vodu jsem ochutnal jak u pana Hrkala tak v Azaru, po soli ani památka. Voda čistá, bez zápachu a poměrně chutná. Závěr : Já to vidím na za 1. oplachované síto. Za 2. kvalitní filtrace. Za 3. vzduchovat a to tak že hodně. Pak už asi nemá cenu se o soli bavit. Voda bude čistá a ta trocha řasy okolo rostlin, to klidně přežiju. Zdravím všechny šílené jezírkáře.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 92.242 (?), 8.4.2014 14:47

Ano souhlasím stou solí musí být bez jodu, používím již druhý rok a jsem velmi spokojená. Dříve jsem také utrácela hříšné peníze za chemii a moc to nepomáhalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika