Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Chtěl bych zeptat na zkušenosti s čištěním UV lamp. Mám v jezírku poměrně tvrdou vodu a po rozebrání lampy po sezoně byl skleněný válec úplně pokryt vodním kamenem a tudíž asi značně neprůhledný. Za použití 8% octa jsem to dostal dolů. Mám UV lampu 110 W Wiltech a ta má uvnitř ještě zrcadlo z nerezového plechu, které se mi zatím nepodařilo demontovat a to je samozřejmě také zaneseno vodním kamenem. Nyní přemýšlím jak ho vyčistit - je dlouhé 110 cm a průměr 8 cm. Asi to vycpu hadrama napuštěnýma octem a pak nějak vydrhnu. Rád uvítám rady týkající se čištění UV lampy. Ještě nechápu k čemu jsou u této lampy velké permanentní magnety umístěné po obvodu za přítokem a před odtokem. Myslel jsem, že kvůli odstranění tvrdosti vody, ale toto nefunguje i když je pravda, že denně v létě připouštím čerstvou vodu aby fungoval přepad.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika