Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, již několikrát jsem jezírka zvětšoval a mám dobrou zkušenost s kaučukovou folií která má super vlastnosti a když pod ní dáte 200-300gr geotextil tak se nemůže nic stát.Vaše jezírko tipuji tak na cca 1500 lt.a pokud vím tak plastová se dělají max.1000 lt.takže folie je každopádně jedinné řešení.Já jsem začínal s jezírkem 3000 lt pak 5000 lt. pak vedle další 5000 lt. propojené nakonec na jaře 2011 jezírko 25000 lt. z folie EPDM 1,02mm 11 x 8 m která je perfektně elastická a má velkou životnost kdežto obyč.folie je za pár let tvrdá, začne praskat a křehne.První folii jsem po pěti letech musel nahradit jinou.Kaučukovka je dnes za supr cenu např.pro Vaše jezírko rozměr cca 4,27x3 se dá na netu koupit za 2242 kč a ještě máte geotextilii zdarma.Škumpa je jelice nebezpečná a dovede jako jedna z mála rostlin poničit folii a to i plast.nádrž.Mám v jezírku spoustu různých ryb a le do menšího jezírka se hodí mix modrých a zlatých Jesenů.Je to pestré a hlavně jesen je povrchová ryba takže je mezi listy leknínů hodně aktivní a pestrá a požírá veškeré larvy.Záleží na velikosti ryb ale nechce to přehánět takže cca 3+3 jeseni cca 8-10cm.Je to můj názor ale je to realita.Pro Vaši představu mrkněte na fotky v příspěvku,,VYDLÁŽDĚNÍ JEZÍRKA,,Přeji hodně zdaru a radosti z vlastní tvorby S pozdr.Martin     /pokud chcete pošlu nějaké fotky postupu při vl.realizaci/

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika