Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ivano, nezlobte se, vím, že jsem to drsně napsal. Bohužel se nám zdálo, že ozvláštníme kopací biotop nějakou barevnou variací a dalším životem. Na dotaz, zda se tento typ ryb rozmnožuje, mi bylo řečeno, že v zajetí nikoliv. Přítomnost ryb byla zpočátku super, bylo to hezké, mohli jsme se spolu s nimi koupat. Krmil jsem je, fakt bomba. Pak ale došlo ke zjištění, že se trochu biotop narušil, neboť se ryby katapultovali na vrchol potravinového řetězce. Začal jsem bojovat s řasou vlivem změny podmínek ap. Ve chvíli, kdy jsme viděli první hejno nového přírůstku, zatleskali jsme. Když už těch hejn bylo několik, zhrozili jsme se. A věřte mi, chytit se nedají. Sice na podzim přiletěl ledňáček asi na 14 dní, ale za tu dobu zlikvidoval jen část osazenstva. Taktéž výsadba pstruhů za účelem likvidace drobotiny se nevyvedla. Tak je nyní ve volných chvílích lákám na udici a těším se na podzim, zda se objeví ledňáček.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika