Kartušová filtrace



Josef 55 - (8) - 137.54 (?)
14.3.2016 7:15

Já si myslím, že tu čistotu vody vám dělá ta chemie. Vodu byste měla čistou, i kdyby jste tam neměla filtraci žádnou. Protože kartušová filtrace vlastně vůbec nefiltruje. Jenom cedí vodu od mušek.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 207.246 (?), 14.3.2016 9:35

Tak to jsem měl asi špatnou vodu.Protože se kartušovka u nás neosvědčila.Máme pískovou a naprosta spokojenost.Nemusím do bazénu cpát spoustu chemie a voda je opravdu krásně průzračná i bez různejch projasňovačů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 7.69 (?), 14.3.2016 9:50

Vůbec se nemusí používat hodně chemie, když si držíte bazén průběžně v pořádku.

Škoda, že nejste můj soused. Jak jsem v ostatních diskuzích zjistila, jste odborník téměř na všechno a nikdy nepřijmete názor jiných.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 14.3.2016 14:44

Vážená pani, jsem rád, že nejste moje sousedka protože by jste byla u nás v bazénu pořád.Budete se divit, ale já si nechávám hodně často poradit od ostatních a i přijímám jejich názory, ale museji mít hlavu a patu, což ale neni ode všech.Jinak si troufnu říct, že na ty rady mám dost zkušeností.Nemusíte moje přízpěvky číst, jsou určeny jenom těm co o ně maji zájem a rádi se vyhnou pokusům a omylům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 33.190 (?), 14.3.2016 9:56

Dasty, jakou používáte pískovou filtraci. Také nějakou potřebuji pořešit. Díky Zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 14.3.2016 15:02

Po všech pokusech mám Berlan BSFA 8000-45 ale čerpadlo jsem použil od Pro Staru 4 a čerpadlo od Berlana jsem použil na chrlič.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Josef 55 - (8) - 137.54 (?), 14.3.2016 7:15

Já si myslím, že tu čistotu vody vám dělá ta chemie. Vodu byste měla čistou, i kdyby jste tam neměla filtraci žádnou. Protože kartušová filtrace vlastně vůbec nefiltruje. Jenom cedí vodu od mušek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 7.69 (?), 14.3.2016 9:42

Musím s vámi nesouhlasit. Pokud by nefiltrovala, pak by vložka musela být po filtraci naprosto čistá (což není), maximálně zapatlaná od mušek.

Tady se paní Lucie Plzák ptala, zda má někdo zkušenosti s kartušovou filtraci. Já zde uvádím pravdivě své zkušenosti s používáním kartušovky a tyto zkušenosti už trvají několik let. Kdo nechce, nemusí si ji kupovat. A co se týče bazénové chemie, ta by bez filtrace a vysávání byla asi málo platná.

Ale jak říkám, je to věc názoru a osobní zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 43.40 (?), 25.4.2016 21:59

Kartušovou filtraci jsem dostal k bazénu zadarmo. Po dvou dnech jsem ji vyhodil. Je k ničemu. Zakoupil jsem pískovou filtraci a naprostá spokojenost Bazén 20 m3.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika