Sušené bylinky - ošetření



host - 176.101 (?)
30.9.2014 23:46

Já všechny usušené bylinky dávám do papírových sáčků které pak dám do ušitých textilních sáčků a mám je viset na tyči od záclony, za závěsem, nad topením. Ještě se mi nestalo, že by se mi do nich něco dalo. Jsou bylinky které musí být v uzavřené pixle. Jako třeba divizna, hluchavka aj. to se vždy dovíte na netu u popisu udané bylinky.

Přeji zdar a sílu.

Vanda

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 117.3 (?), 7.9.2014 20:06, zobrazeno: 3630x

Nasbírala jsem si různé bylinky které rostou u nás v přírodě. Důkladně je prohlédla, usušila pod záclonou, aby na ně nelezly mouchy.Uzavřela do sklenice a stejně se brzy uvnitř objevily nějaké potvůrky a musela jsem všechno vyhodit. Prosím o radu, jak dále postupovat se sušenými bylinkami a vyvarovat se těchto nežádoucích živočichů. Domča

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 176.101 (?), 30.9.2014 23:46

Já všechny usušené bylinky dávám do papírových sáčků které pak dám do ušitých textilních sáčků a mám je viset na tyči od záclony, za závěsem, nad topením. Ještě se mi nestalo, že by se mi do nich něco dalo. Jsou bylinky které musí být v uzavřené pixle. Jako třeba divizna, hluchavka aj. to se vždy dovíte na netu u popisu udané bylinky.

Přeji zdar a sílu.

Vanda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika