Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity)



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 38.95 (?) 
4.3.2015 19:17

např. Top Red-jablko s červenou dužninou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 33.9 (?), 27.2.2015 23:17

V zahradnictví Nazazvorce nakupuji kazdym rokem na jaře i na podzim a vždy jsem byla spokojená s tím co jsem dostala. Vše řádně zabalené, vše roste a dokonce už i plodí. Líbí se mi jejich bohatý sortiment se spoustou novinek. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 27.2.2015 23:24

Myslel jsem pana 54.5 a Zoju Semily. Na Zázvorce jsem měl nějaké záměny, takže neberu už nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 251.159 (?), 27.2.2015 23:50

Také nemám dobré zkušenosti se Zojou. Nakupovala jsem dvakrát a pokaždé mi zaslali naprosto zaschlé stromky, u kterých si toho museli všimnout už při balení. Už bych tam nenakupovala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 57.97 (?), 28.2.2015 8:23

V Zoje jsem nakupoval jen jednou - na podzim. Vše v pohodě, v dobrém stavu. Ale moudřejší budu na jaře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 28.2.2015 11:10

Prakticky všechny stromky odevšad se ujmou a rostou, ale hlavní problém jsou ty záměny. Pokud jenom přeprodávají a zaměněné stromky jim už přijdou ze školky, tak s tím nic nenadělají. Ovšem mám dojem, že z té Zoji nebude souhlasit nic. Už se takto ukázali některé broskvoně s jiným typem květů, než má odrůda původně mít. Možná, se počítá s tím, že to většině zahrádkářů nevadí a hlavní je, že stromeček pěkně roste. angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 57.97 (?), 28.2.2015 20:17

"Ovšem mám dojem, že z té Zoji nebude souhlasit nic".

Už nééé... Bral jsem tam nějaké angrešty a záměna by byla (opět) dost nemilá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kema83 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174) - 200.142 (?), 1.3.2015 21:19

Nemate nekdo zkusenosti s ovocnou školkou Bojkovice? Mám na mysli kvalitu stromů a jestli sedí udávané odrůdy :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.117 (?), 2.3.2015 7:44

Udávané odrůdy sedí.

Kvalita se u prostokořených stromků těžko posuzuje, proto je nejlepší osobní odběr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.26 (?), 10.4.2016 1:51

Bojkovice.

Ta nejlepší zkušenost. Objednávala jsem několikrát naposled podzim 6x durancie krásné stronky rozvětvené zasazené vyška cca 180 cm. Tady na fóru sem se dočetla že plodí až dlouho a musím počkat. Krom jednoho stromku maj květní poupata. Hruška Wiiams špičák výška 170 cm. Múžu jen doporučit. Jednání velmi vstřícné. Změna objednávky.

Zázvorka

Objednávka první. Již nikdy více. Sazenice malinké za ty peníze jinde 3x větší.Konkrétně sada kolokmit 3 ks cena 200 možná 250kč Sazenice v květniku 3cm čípek na 3 očka. Angešt v pořádku asi jako jediný. Zbytek malinký nevěřily jsme že se to tam vešlo. Již nikdy tam objednávat nebudu.

Dodání česká pošta.

Krabice byla delší než bylo potřeba(nic proti Zázvorce) telefon z pošty at si přijedu na pobočku že nemají auto do kterého se to vejde za co tedy chtějí platit to nehorázné poštovné-nebylo to poprvé. Krabice měla max 150cm. Tak jěště cesta na poštu 8km tam 8km zpět.

Osobní vyzvednutí na Zázvorce nebylo možné.

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika