Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity)



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 168.6 (?) 
28.12.2014 20:46

Dobrý den,

nejlepší zahradnictví na internetu jsou zahradnictví ZZOJA a KRUH. Jak ceny, tak servis jsou kvalitní!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 28.12.2014 22:48

Co si představit pod kvalitním servisem u zahradnictví, nevím. Ale prodejna, která u většiny sazenic stromků neuvádí podnože, která Opál nazývá renklódou a která   prodává dvě různé slivoně - Zelenou ryngli a Zelenou renklódu, ve mně důvěru nevzbuzuje. Přinejmenším dává najevo, že prodávanému zboží moc nerozumí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 29.12.2014 13:15

Z tohoto zahradníctví jsem si objednával na jaře cca 20ks různých rostlin a musím říct že jsem byl spokojený, zabalení i doručení bez problémů, neujala se mi pouze jedna rostlinka (ostružina), ale to asi nebyla vina prodejce rostlinka byla narašená, zelené pupeny, po přesazení však uschla. Myslím že s nějakou ztrátovostí se musí počítat, přece jen je to příroda a tam není nikdy nic na 100%  -).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 29.12.2014 14:24

Od mala-bude mi 50, jsem fascinován přírodou, pravda tou zušlechťovanou o kapánek víc. Asi proto, že jsem zažil trochu hladu, ne co do množství, spíš do pestrosti. Léta se poloprof. věnuju ovocnářství, často pomáhám jiným hlavně s řezem, střihem, sázením a s tím souvisejícím nákupem. Před nedávnem otevřené výstaviště FLORIA v Km., mimo jiné nabízí ov. stromky od různých producentů-naše Litenčice-kořeny téměř nezakryté, suché na prach, kmínky odřené, absence visaček, obsluha nevrlá, neznalá-prodejce z Polska-vše 100pro! Hádat, komu jsem dal vydělat netřeba... S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.73 (?), 18.1.2015 13:19

Realizovali jsme 3 nákupy v e-shop NaZazvorce. Všechno zboží přišlo v pořádku, všechno roste. Zabaleno vše pečlivě, nic nepoškozeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 18.1.2015 13:30

To by mě zajímalo, jak Vás to v tuto chvíli napadlo. V lednu se přece nic neposílá, nesází ani neroste. Nejste náhodou z Tatobit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 220.242 (?), 18.1.2015 21:28

Přispěvovatel přece píše, že realizoval 3 nákupy Na Zázvorce. Tak předpokládám, že byly uskutečněny v různé době.

Třeba já, kdybych potřeboval nějaký stromek v letošním jaru vsadit, tak do jara bych nečekal.  Klidně bych ho vsadil teď v lednu, protože půda u nás není zmrzlá ani náhodou. A protože to zahradnictví trochu znám, tak předpokládám, že ani tam založené stromky nebudou zamrzlé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 17.2.2015 19:16

Já mohu přidat svoji zkušenost s Tatobitským zahradnictvím - všechno v pohodě roste, čtyři stromky a osm keřů. Už to bude třetí rok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.5 (?), 27.2.2015 22:41

Kdo tu chválil Zoju? Lžou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 27.2.2015 22:55

Ano. Můžete sdělit více?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika