Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Když jsme u té Viktorie... Několik let počátkem září chodím v Krušných horách kolem jedné slivoně - strom se mi nezdá zas až tak starý, ale jeden z místních povídal, že byl vysazen ještě "za Němců". Nikdy jsem, díky termínu, kdy jsem se tu pohyboval, nezastihl zralé plody, jestli vůbec dozrávají - zima zde přichází brzy, strom je ve velice dobrém stavu, plodí pravidelně, bohatě, s výjimkou letošního roku, kdy násada nebyla nijak vysoká. Zajímavostí pro mě je, že strom roste v nadmořské výšce 805 m v drsné lokalitě Krušných hor a daří se jí tu. Přikládám pár fotografií, protože mi teď zrovna připomněla podobenství se zde zmiňovanou Viktorií. Kdyby jste měli někdo jakékoliv info, byl bych rád. Letos jsem vzal jeden prut a dva odkopky naočkoval, sice trochu pozdě, ale uvidíme. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika