Kočka ničí mou práci



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?) 
23.6.2008 23:12

Já to dělám také tak, jen místo hadice mám velkou vodní pistoli - dětskou hračku.  A opravdu to pomáhá, chce to ale důslednost a vytrvalost.  Jenom Vás nesmí vidět někdo, kdo neví o co jde.  Jednou jsem takhle honila s pistolí cizího kocoura a lidi, kteří šli náhodně po ulici na mě koukali jako na blázna...   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 24.6.2008 11:55

Zdravím Vás Danielo! Rozesmála jste mne, ale abyste v tom nebyla sama. Sousedovic kocour, náramný fešák si oblíbil válení v brusinkách. A tak dostal několikrát vodoléčbu, dětská vodní puška je fajn, protože má dlouký tenký proud. Kocour byl úžasně uražený, ale je komické, že když se dnes jde vyhřívat do mulče, před brusinkami se zarazí a uctivě je obejde..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 25.6.2008 1:36

Ahoj Alí,  je vidět, že to funguje i u Vás - to jsem moc ráda. Opravdu to chce jen trochu trpělivosti a ne hned používat nějaké drastické metody.  Když spočítám, kolik myší už naše kočky zlikvidovaly, tak bych jim dala kočičí metál!!!   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 25.6.2008 11:16

Milá Danielo, mám trošku bujnější fantazii a tak jsem se opravdu pobavila při představě jak s vodní pistolkou běháte po zahradě za kočkou.No co sousdedi a náhodní chodci si hrajete na lov tygra v Africe ne?? Nejen děti si mohou hrát.Jen mi prosím napište jak se snáší vaši pejsánci a kočky U nás je to neustálý boj nějak si nemůžou ujasnit kdo je ten velký šéf na dvorku.Asi to bude taky tím že jsou velikostně skoro stejní pes 5.5 a kocour 5 kg.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 181.138 (?), 25.6.2008 22:00
To je moc vtipná debata, kočky mám dvě svoje a pět sousedovic, zatím jsem se od nich žádné zákeřnosti nedočkala, asi je to tím že za zahradou je pole.S čím mám ale problém, je manžel!! Objevil kouzlo lukostřelby a zahrádka trpí!!Mezi azalky vrazil terč, co nerošlape to rozstřílí.Zabil trpaslíka, šnekovi prostřelil ulitu. Hadice a vodní pistole nepřipadá v uvahu, trénuje i za deště.Možná to chilli, že bych na něj mohla z okna sypat.Přeji ať boj s kocouřími výtržníky dopadne bez ztrát na životech na obouch stranách. :o)))Lucie
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 25.6.2008 22:18

Ahojky Lucko, buďte ráda, že si hraje a nezlobí.Mužský jak nemá činost vymýšlí hlouposti.Sice něco sem tam zničí, ale máte ho doma pod kontrolou. Jen doufám, že po tom co jste napsala o jeho střelecké zručnosti, vy jste při trénování doma v bezpečí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.138 (?), 25.6.2008 23:01
No, po pravdě, teď už mu to docela jde.Nakonec je to muž-lovec :o)).Já se po nějaké době přemlouvání přidala, ale zatím co on devastoval na našem já zaůtočila na sousedčinu obrovskou sadovou růži.Moc z ní nezbylo.Tak jsem se vrátila k zahradničení, akorát když vycházím ze zahrady musím hlasitě hýkat abych neskončila s šípem v hrudi.:o))L.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 25.6.2008 23:19

Ahoj Lucko - chce to brnění!  Možná, že by to vystrašilo nejen kočky, ale i manžela. Můj manžel je také takový hračička, ale jak napsala Micuko - kdo si hraje, nezlobí!!!  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 25.6.2008 23:05

Ahojky Micuko, u nás je ten poměr pes - kočka jasný.  50 : 5 kg. Ale protože zvykáme oba psy na koťata od malička, tak žádnému kotěti ani jeden nikdy neublížil.  Jen si je občas odnesou do kotce a tam je  "hlídají". Koťata jsou pak celá uslintaná, ale to je jediná újma. Přikládám fotky, které hovoří za vše.  Zdravím - Daniela.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 26.6.2008 7:29

No páni Danielo, to je nádhera.Tak kakto v klidu ti moji dva draci leží jen když je moc horko. Když mám odešel náš první pejsek bráška mi darem dovezl jiného a ten cvrček vyšel na dvůr seřval tehdy půlročního kocoura a od té doby nemá klid. Nejsou to rvačky na zuby a drápy, ale jsou stále, říkáme tomu běh o život. Kocour přijde plíživým krokem na dvůr, rozhlédne se a když má dojem, že ho pes nevidí běží.Ale ouha, pes bývá na blízku a už má i taktiku jak kocoura dohnat, povalí ho sedne si na něj pak se tak jako perou.Chudák kočičí nemá chvíli klidu, ale zas má trénink.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika