Brouci a mouchy ve skleníku



vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 18.164 (?)
21.5.2010 21:03

Brouky tam žádné nemám.často tam ale vletí čmelák, včela, motýl a pod. tak tam mám viset sítku na motýly, chytnu a pustím ven.Zvláště čmeláků si moc vážím pro jejich práci.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 169.122 (?), 12.3.2010 18:44, zobrazeno: 7767x

Prosím o pomoc. Letos využijeme skleník poprvé, ale co se malinko oteplilo, lezou tam brouci, takoví podobní, co otravují v kravíně krávy, nevím jak líp to popsat a lítají tam mouchy. Dala jsem tam mucholapku, tak se mouchy některé chytly, ale co ty brouci? Dokonce se mě zdá, že už se nějaký pustil do salátu :-(Poraďte, prosím. Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 18.164 (?), 21.5.2010 21:03

Brouky tam žádné nemám.často tam ale vletí čmelák, včela, motýl a pod. tak tam mám viset sítku na motýly, chytnu a pustím ven.Zvláště čmeláků si moc vážím pro jejich práci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 183.218 (?), 22.5.2010 9:28

Brouci co otravují krávy v kravíně a zároveň žerou salát!!?!! Já žiji na vesnici přes 40 let a skleník máme cca 50m2 a žádné takové brouky jsem tam nikdy neviděl!  To víte, příroda. V létě nám v pod jedním regálem hnízdí vosy o kousek dál vosíci.Otevřenými okny nám tam létají čmeláci, občas se houpe u stropu na kabelu od osvětlení vrabčák, když mi tam nakvetají Abutilony letají tam s čmeláky i včely, na jap.topolech lezou mandelinky topolové, občas tam lze najít u kraje mezi rostlinama ropuchu, atd... zavíráme okna až večer.To už jsou všechny včely a čmeláci v hnízdě a pokud ne, počkají do zítra. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika