Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer. Montážní návod určitě naskenuji a o víkendu sem vložím. Je to šest stránek oboustranně tištěných. Jen nevím jaká bude výsledná kvalita. Jinak na ten váš skleník potřebujete 60 tabulí skla (4x11ks střecha a boky, a 2x8ks na čela). Podle mého názoru je lepší zasklít na silikon. Sousedovi to zasklíval sklenář, takže je docela možné, že spotřeboval o něco méně kytu než já. Někde tady na foru o opravách skleníku jeden pán psal o domácí výrobě kytu na zasklívání z gumoasfaltu. Tento skleník má pro mne tu nevýhodu, že je moc široký na jednu uličku uprostřed, proto musí být uličky dvě.Leta jsme měli jen záhony ve skleníku ohraničené nízkými prkny. Jelikož se už nemůžu ohýbat a lézt po zemi, tak jsem vloni skoro všechnu hlínu vyvezl (asi 60 cm) a vybetonoval uličky s pěticentimetrovou stěnou betonu a šíře 35 cm a hloubky 60 cm. Takže uprostřed záhon a postranách. Snažil jsem se co nejméně ubrat z plochy a ta vnitřní šíře 35cm je na hraně. lepší by bylo 40cm.  Václav

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika