Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já dospěl k závěru, že jiný než ze sádrokartonářských profilů a skla ze starých oken nechci. Honit po poli polykarbonát (jinak úžasný materiál) a dokřivené hliníkové páratka nemám zájem, ani investovat desetitisíce.  K otázce, zdali se vypatí...  Pokud bude člověk při pěstování počítat svojí práci, tak se nevypatí žádný. Musí to bavit. Pěstování a třeba mě, i ta stavba, na trochu práce nehledě. Vždy jsem si všecko dělal sám, proto jsem neviděl nikdy žádný z potroublých seriállů a vůbec mi to nechybí.  Pocit dobře odvedené práce se nedá vyčíslit v korunách. P. Mirek mě inspiroval velmi. Udivuje mě celkem malý ohlas na tuto jeho výbornou konstrukci. Letos mám ještě jiné úkoly, ale příští rok jdu do toho! Jsem ze staré školy, filosofii dnešní doby -- sehnat chechtáky a všecko si koupit, jsem nepřijal. Výsledky pak lítají po poli nebo končí rychle v popelnici.        Rosťa

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika