Stolní réva a Giberelin



m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?)
26.8.2014 11:15

Na snímku je porovnání velikosti a tvaru bobulí bezsemenné Afrodity, která byla ošetřena giberellinem (vpravo) s neošetřenou. Oba střapce jsou z jedné hlavy. Zatím sbírám zkušenosti a dá se říci, že již dnes mám vytipovány nějaké odrůdy kde giberellin ano (Afrodita, Lora), kde ne (Arkadia) a kde spíše ne (Kodrjanka). Vysadil jsem letos do skleníku Bělehradský bezsemenný, a na něm chci vyzkoušet tohle ošetření. Předpokládám že rodit bude, bo už má nyní více než dva metry plodonosného dřeva.


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 29.6.2014 16:29

Před týdnem jsem provedl druhé ošetření giberellinem, rozdíly jsou docela značné. Tady jsou snímky Lory kterou čeká probírka, je tam i částečné napadení peronosporou.






Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 10.7.2014 18:37

Přikládám snímky na porovnání. Réva byla Gib. ošetřena 2x.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 26.8.2014 11:15

Na snímku je porovnání velikosti a tvaru bobulí bezsemenné Afrodity, která byla ošetřena giberellinem (vpravo) s neošetřenou. Oba střapce jsou z jedné hlavy. Zatím sbírám zkušenosti a dá se říci, že již dnes mám vytipovány nějaké odrůdy kde giberellin ano (Afrodita, Lora), kde ne (Arkadia) a kde spíše ne (Kodrjanka). Vysadil jsem letos do skleníku Bělehradský bezsemenný, a na něm chci vyzkoušet tohle ošetření. Předpokládám že rodit bude, bo už má nyní více než dva metry plodonosného dřeva.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika