Mrazík



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?) 
19.5.2011 8:29

Podle toho co mám vysazeno a kde, tak tipuji že větší vliv než odrůda má ta stěna. Mě v okolí chatky a nádrže na vodu mráz nepoškodil nic - Kodrjanka, Veliký Bílý, Arkadia, Pannonia, Dokučaevoj ustojčivij...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 131.40 (?), 19.5.2011 12:20
Drevená stena mala istotne priaznivý vplyv, najmä ak boli za ňou-vnútri kôlne plusové teploty. Bianca je z uvedených odrôd najviac odolná voči zimným mrazom. U niektorých mrazuodolných sort nie je odolnosť pri rašení adekvátne vyššia (napr. Venus) a opačne. Keď sú už ale kompletne vyvinuté listy, sú zrejme všetky sorty k mrazom rovnak citlivé. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.253 (?), 25.5.2011 18:15

Ještě bych dodala, že Bianca obvykle rašila nejpozději, letos nejrychleji, proto jsem ji vlastně před mrazem přikryla. Mile překvapil Prim - už jsem ho chtěla zlikvidovat, ale dala jsem mu ještě letos šanci - v době mrazu měl narašeno asi tak 2 cm pupeny, nebalila jsem ho - a on nejen že nezmrzl, ale z každého očka je výhon a na každém výhonu květ. Takže stačilo "pohrozit"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
šípková Růženka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 144.178 (?), 10.6.2011 13:18

Prosím poraďte, jedno víno po zmrznutí už nevyrašilo. Myslíte, že ještě vyraší?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.21 (?), 10.6.2011 13:33
Ano, uz sa mi stalo ze vyrasilo az v polke jula zo spiacich pucikov.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika