Příspěvky uživatele - šípková Růženka

Papriky - klíčivost semen, 12.2.2012 Obsahuje fotku
Hamík, Vlasta, Prokop, Korál, Parade, De Cayene, Keskeszarv. Vylezlo skoro všechno. Někde chybí jedna nebo dvě rostlinky. Dávám do zavíracích kelímků na salát. Víčko propíchám jehlou a po vzejití rostlinek víčko sundám. Pokropím jen jednou při... celý příspěvek >
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 19.7.2011
já to mám na listech rajčat a zrovna jsem přemýšlela, jak takovej pidiútvar vyfotím, protože by mě taky zajímalo co to je..
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 13.7.2011 Obsahuje fotku
A nevíte prosím, co je tohle za chorobu?
Děravé listy okurek, 6.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám také děravé listy u nakladaček. Je to na vedlejších výhonech. Listy jsou i takové nějaké skrčené a okraje zaschlé. Neví někdo co by to mohlo být?
Salátové okurky roubované či seté?, 4.7.2011
No jestli to byli slimáci, tak to jsou kaskadéři. Okurka byla 80cm nad zemí.
Salátové okurky roubované či seté?, 4.7.2011 Obsahuje fotku
Tak už jí rostou i vedlejší výhony. Ale ty okurky už nemají ďolíky, ale takové divné mapy. Co je to? Můžem je jíst? Díky
Neznámá choroba rajčat?, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Já jsem našla takové divné skvrnky na spodní straně listů rajčat. Nevíte co by to mohlo být? Z vrchu vypadá list normálně..
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 21.6.2011
Tak jsem udělala všechno, co jste radil... teď budu čekat. A pak dám vědět jak to dopadlo. Zatím díky. 
Salátové okurky roubované či seté?, 21.6.2011
To by jste mi také mohl poradit. Koupila jsem roubovanou mini... něco. Nechala jsem pro ní spoustu místa a ona roste jen nahoru, žádné vedlejší výhony. Má vždy jen list a okurku a zase list a okurku atd. Má asi metr. To je normální? Jo a... celý příspěvek >
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 11.6.2011
Na jaře byla zastřižená, pohnojená, měla docela dost broskviček. Na začátku května zmrzla, jako skoro všechno. Spoustu plodů opadalo, zbylo jich tolik, že každá má své jméno. Těch pár narostlo (po zmrznutí) z 1cm asi do 4cm a pak už se... celý příspěvek >
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 10.6.2011 Obsahuje fotku
Co je s broskví? Žloutne a opadává jak na podzim. A nemá žádné přírůstky, nebo jen pidi 
Mrazík, 10.6.2011
Prosím poraďte, jedno víno po zmrznutí už nevyrašilo. Myslíte, že ještě vyraší?
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 4.6.2011
Prý by neměly být u sebe. Poradí někdo, jestli stačí cca 11 metrů? 
Bílá pěna na jahodách, 2.6.2011
Jéé šahat na to určitě nebudu , ale děkuju uklidnil jste mě. Já myslela, že nám chce někdo sníst jahody.
Bílá pěna na jahodách, 2.6.2011
Neví prosím někdo, co je bílá pěna na jahodách? Vypadá to jako plivanec. Bléé  A je to dole u srdíčka. Jo a viděla jsem to i na svlačci, kousek od jahod.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika