Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane vin_jc na té Zilze bych nechal na levé straně ramene tři letorosty vlevo a tři vpravo, pokud možno v pravidelných rozestupech, ideálně pokud by to vycházelo ve 3, patrech cca 0,8 cm, 120 cm a 160 cm, ostatní letorosty bych odstranil, před kvetením konce těchto letorostů zakraťte a v těchto patrech budete v následujících letech řezat vždy na dvouoké čípky, jsou možné i 4 patra dvouokých čípků, ale já osobně mám např. na Hibernalu pouze 3. Původní poznatek prof. Krause sice je, že jeden rok by se měl zapěstovat kmínek a teprve druhý rok rameno, aby se vytvořila jakasi "přepážka" v toku mízi, která brání předčasnému vyholování spodní části Vertika, současní odborníci např. pan Pavloušek, se již o této skutečnosti vůbec nezmiňují. Já osobně jsem ve většině případů, když to vyšlo, zapěstoval kmínek a rameno naráz a zatím se žádné problémy neprojevily, ale mám to jen několik let,

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika