Jak odehnat holuby ze střechy?



Stránky: 1,  2   
host - 172.35 (?) 
21.4.2008 14:01, zobrazeno: 76616x
Nevím jestli je to téma do této rubriky ale zkusím.Máme na budově celoročně hejno holubů kterým se u nás líbí.Všechny otvory jsou pečlivě zavřeny ale i tak vydrží sedět na římsách a neustále se trefují chodců na chodníku.Prosím poraďte.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 162.128 (?), 21.4.2008 15:04

jednou jsem nekde videla jako reseni takovou spicatou konstrukci, byla jakoby sada bodcu, takze na tom nemohli sedet a musi si najit misto nekde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 84.188 (?), 21.4.2008 16:43

Kdysi jsem bydlel v činžáku, kde se ty potvory usídlily na půdě.

Postřílel jsem je vzduchovkou, mrtvolami jsem tehdy naplnil celou popelnici. Ani mě nenapadlo, abych je ochutnal, městští holubi jsou "krysy s křídly", mají parazity a přenášejí tuším tuberkulózu. Od té doby se se tam neobjevili. Nevím proč, možná jsem tehdy vyhubil celou kolonii.

To však bylo na půdě, kde nehrozilo, že bych diabolou někoho poranil. Obávám se, že Váš problém takto řešit nelze

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 187.98 (?), 21.4.2008 18:26

Dobrý den, tady je odkaz na zábrany proti holubům:  http://www.ergo-strecha.cz/index.php?Page=14&Printable=1. JP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 80.193 (?), 22.4.2008 0:28

ja mam vyzkousenou fotbalovou sirenu. takovou tu ve spreji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.1 (?), 28.4.2008 20:33

Siréna a spray? To mi nějak nejde dohromady. Nebo to má být nějaký jinotaj, který jsem neodtajnil?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 143.96 (?), 3.5.2008 22:50

Taky máme holuby na atice nad balkonem. Umývat minimálně 5 krát do týdne balkon je opravdu trest. Strach z nemocí ani nemluvím. Toxoplazmosu už mám... bohužel. Správce domu nám dělá naschvály a odmítl nás pustit na střechu a návrh na stříšku, nebo zábran proti holubům byl zamítnut. sdružením vlastníků Už mám truhlíky na balkoně aby nelezli spodem, pletivo mezi šprušlemi aby neprolézali na balkon. Navěsili jsme CD čka, vyrobili větrníky. A výsledek??? Nula od nuly pojde. Na CD si zvykly. Už nevím co s tím. Poradí někdo?? Snažím se je plašit. Ale je to boj s větrnými mlýny. Obkrouží kolo a jdou si na tu atiku sednout znovu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 3.5.2008 23:19

Zkusila bych kontaktovat hygienickou stanici. Nejen hluk a smog je ve městech nebezpečný. Rozhodně se nedejte!

H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 80.193 (?), 4.5.2008 18:59

myslel jsem takovou tu fotbalovou syrenu. Je to stlaceny vzduch. Kdyz to zmacknete, tak to udela peknej randal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 6.6.2010 23:34

Není nějaký další fígl jak odehnat holuby ze střchy? Stejný problém se stále pokáleným balkonem. Vzduchovku používat nechci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika