Pes hubne



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 86.111 (?)
8.11.2012 13:27

Jestli vám veterinář řekl, že je pes zdravý a pes žere žrádlo, které mu dáváte tak je to jednoduché, jestli chcete mermomocí tlustého psa, tak mu ještě zvyšte dávky žrádla. Já to tak praktikuju u sebe a s úspěchem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 6.16 (?), 6.11.2012 13:17, zobrazeno: 44502x

Náš "skororetrívr" je strašně hubený i měsíc a půl po odčervení a zvýšení dávky krmiva (Brit). Je to divné, teď před zimou, je totiž stále venku.

Veterinář mi bohužel řekl jen: buďte ráda, že není tlustý.

Má někdo prosím lepší radu?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 32.170 (?), 6.11.2012 14:29

Změnit potravu, nechat vyšetřit krev na srdce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 32.170 (?), 6.11.2012 14:30

Jak je stary?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 6.16 (?), 6.11.2012 19:27

Dva a půl roku, připojila bych fotku, ale nejde mi foťák.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 143.17 (?), 6.11.2012 22:58

V každém případě bych změnila granule. Není na něco alergický? Jak vypadají bobky, neprůjmuje? Pokud pes z ničehonic hubne, bohužel by to stejně jako u lidí, mohlo být nějakým onemocněním... no a nechci sýčkovat, ale rakovina kosí psy čím dál vícno Každopádně nechte udělat odběry, vyšetřit moč. Držím palce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jarda Slatinany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 209.88 (?), 22.11.2012 23:04

Na rakovinu psů i na spoustu dalších věcí dost dobře pomáhá MMS.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 86.111 (?), 8.11.2012 13:27

Jestli vám veterinář řekl, že je pes zdravý a pes žere žrádlo, které mu dáváte tak je to jednoduché, jestli chcete mermomocí tlustého psa, tak mu ještě zvyšte dávky žrádla. Já to tak praktikuju u sebe a s úspěchem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.182 (?), 23.11.2012 23:30

Zkuste mu dát ten Brit s vyšším obsahem tuku, třeba má v chladu vyšší spotřebu energie, část ji spotřebuje i na zahřátí.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 60.119 (?), 14.11.2016 10:11

Dobrý den, nemáte zkušenosti s krmivem Hills Ideal balance. Brit jsem zkoušeli a nechtěla nám jej fenka jest, máme doma otevřený celý pytel...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 183.3 (?), 14.11.2016 12:02

Hills je velmi propagované a co do složení velmi nekvalitní krmivo. Tuhle řadu neznám, tak jsem se podívala na článek... vypadá to zajímavě, zdá se, že "šel Hills do sebe", zaručeně bez obilovin, hmmm, to fakt vypadá zajímavě. Tak jsem se kouknula na složení a fakt úplná bomba, málem jsem se potrhala smíchy, na třetím místě je ječmen. Ještěže ječmen není obilíwink.Ačkoliv uznávám, že je rozdíl mezi pšenicí a ječmenem, pořád je to obilí.

Ono i tak, dost dobrým vodítkem je uvedení množství jednotlivých složek, když chybí, jako např. zde, znamená to, že výrobce skrývá poměr složek. Ten kdo nemá důvod poměry skrývat, je uvádí zcela konkrétně.

Tzv. prémiová krmiva jako je Hills, Brit apod. jsou jenom navoněná reklama nižší střední třídy.

Každému zvířeti chutná něco jiného, ale chuť samotná není dobrým měřítkem kvality. I velmi nekvalitní krmivo lze lákavě ochutit.

Ve střední třídě je dobrá Optima a ve vyšší třídě Aplaws.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika