Příspěvky uživatele - 56.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 1.1.2014
Snad to pochopíte z tohoto. U staršího modelu sekačky jsem měl třecí brzdu setrvačníku magneta jiného provedení ve formě smyčky, obepínající celý setrvačník, ale princip zůstává pořád stejný: při povolení hrazdy na madle sekačky zastavit třením o... celý příspěvek >
Dolmar nebo Hitachi, 31.12.2013
Pozor, tou garáží mám na mysli vyhovění požadavku, kdy jako země původu smí být uvedena země finální montáže výrobku. Takže ta čínská "šunka", smontovaná legálně registrovanou firmou (dejme tomu Nguyen Dong) v německé garáži, má plné právo nést na... celý příspěvek >
Dolmar nebo Hitachi, 31.12.2013
"...na Dolmar náhradních dílech P.R.C..."  Tady pozor: je velký rozdíl mezi nákupem kompletně čínských dílů nízké kvality a nákupem čínské pracovní síly, která mi na mé vlastní moderní technologii, z mých vlastních kvalitních materiálů lacino (v... celý příspěvek >
Startování H55, 31.12.2013
Nejsem odborník, ale asi bych to nedělal, Stando: znamenalo by to vyříznout nebo odfrézovat část žeber, vyvrtat otvor a vyřezat závit. Poté zevnitř začistit případné otřepy. Nikasilu by se snad nic stát nemělo (vyjma toho, co zmizí s ubraným... celý příspěvek >
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 29.12.2013 Obsahuje fotku
Přátelé, děkuju za rady, ale jak jsem řekl - ta 1,5 mm sada byla na pile osazená od výrobce a mě nenapadlo poohlížet se při koupi nové lišty po 1,3 mm. Věřím, že 14" lišta a 1,3 mm by pilu pokropilo živou vodou, ale už je po bitvě, tak to holt bude... celý příspěvek >
Startování H55, 29.12.2013
Ztuha znamená co: že dlouho taháte za šňůru, nebo že to jde těžko (velký odpor)? Pokud mluví pravdu tento uživatel, studená by měla naskočit takhle.
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 27.12.2013
Radit samozřejmě můžete (já jsem za každou dobrou radu vděčný), ale tady už je dokonáno - lištu jsem koupil už před svátky a to 1,5 (nová, z druhé ruky za 320,- Kč). S 1,8 kW to sice není žádná "hitparáda", ale to snad ani od pil téhle kategorie... celý příspěvek >
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 27.12.2013
Původní souprava byla.325", 0.58" (1,5mm) a 66 článků s lištou 16". Hranatý a kulatý Oregon chci vyzkoušet pro porovnání na silnějším průměru a na Stihl jsem četl jen samou chválu, tak bych rád i vlastní zkušenost. Tak jako tak se mají točit 3 řetězy... celý příspěvek >
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 26.12.2013
Děkuju za tipy, možná, že lišta přežije i tu pilu . Kolečko u ní je nemazané, u té původní (Hecht) bylo namazané tukem, tak jsem v tom pokračoval, ale co je platné, že rolltop drží, když se rozjíždí drážka. A to jsem původně věřil víc liště, než... celý příspěvek >
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 26.12.2013
O Stihlu jsem přemýšlel taky, ale odradila mne nutnost upravovat otvor pro mazání na non-Stihl pilách a ty podložky pro šrouby. Nejsem profi uživatel, pilu mám k domu a do zahrady pro občasné použití (jednotky m3 ročně), takže těch japonských krásek... celý příspěvek >
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 26.12.2013
Děkuji i Vám za vysvětlení a seznam výrobců lišt. Pro upřesnění dodávám, že dotaz jsem vznesl proto, že v některém z vláken na fóru (už nevím, zda tady na Zahradě, nebo na jiném tematicky podobném serveru) jsem zaznamenal názory, že lišty Oregon s... celý příspěvek >
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 25.12.2013
Děkuju za vysvětlení - takže jde jen o upevnění rolltopu a kvalita lišty je stejná, ať má libovolným počtem nýtů uchycené kolečko?
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 21.12.2013
Dobrý den, chci se zeptat, je-li nějaký rozdíl v lištách Oregon Pro-Lite s různým počtem nýtů u rolltopu - koukal jsem, že jsou varianty se 3,4,5 a 6 nýty. Je to jen inovace v průběhu výroby, nebo to má i jiný (kvalitativní) vliv? O určení pro... celý příspěvek >
Nejde nastartovat benzínový fukar, 16.12.2013
Když startujete a několikrát potáhnete za startér, je poté svíčka mokrá? Pokud ano, benzín do válce jde a problém bude v zapalování (svíčka) nebo kompresi. Pokud je svíčka suchá, nejde do válce směs. Že svíčka dává jiskru vně válce ještě neznamená,... celý příspěvek >
Čím na karbon?, 9.12.2013
Děkuju za tip a snahu pomoct, Stando. Ten Alfa 2T by snad neměl být horší, než bývalý TSF, ačkoliv má červenou barvu. A směs si právě myslím, že mají Číňané z výroby nastavenou na bohatší, aby to umazalo ty lajdácké vůle a tolerance z výroby.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika