Příspěvky uživatele - 56.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na nemocný strom?, 15.11.2013
Omrknu to, ale dutý asi nebude (a medomet potřebovat nebudu ) - sám jsem zvědav, kolik tam bude té zdravé hmoty, že ještě nespadl samovolně. Větve ano, ty se hlavně po větru pod stromem válejí. A jinak moc děkuju za cenné rady a školení!
Jak na nemocný strom?, 15.11.2013
Ne ne, od kompostu to není - sice tam byl i dřív, ale dál od stromu a tomu nejprve začala praskat kůry a obnažovat se dřevo, pak usychaly jednotlivé větve, až odešel úplně. Listí na hromadu se sváželo až letos, strom je mrtvý cca 2 roky. Dělá to i u... celý příspěvek >
Jak na nemocný strom?, 15.11.2013
Tzn. každopádně nad postiženým místem, jak radí i kolegové výše. Mockrát děkuji všem a zařídím se podle doporučení.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 15.11.2013
Můžu se jen zeptat? Jak dopadla ta nebohá Gude - opravoval jste ji, nebo nechal u ledu přidřenou?
Jak na nemocný strom?, 15.11.2013 Obsahuje fotku
Tady je to slíbené foto.
Jak na nemocný strom?, 14.11.2013
Dodám zítra.
Jak na nemocný strom?, 14.11.2013
Rizikové je to co do materiálu, místa kolem stromu je spousta a navíc je opravdu dost vykloněný, takže je zřejmé, kam půjde. Ale ten úbytek hmoty dole u paty by mohl udělat čáru přes rozpočet a na zádech bych měl těch pár kubíků ořechu dost... celý příspěvek >
Jak na nemocný strom?, 14.11.2013
Dobrý den, prosím zkušené o radu - mezi souškami na zahradě mám i jeden ořešák, průměr kmene u paty něco okolo 30 cm, výška asi 7-8 m. Je nakloněný dovnitř zahrady, na volné místo, kam bych ho rád složil. Problém je, že je už nějakou dobu... celý příspěvek >
Jaký řetěz oregon pro pilu, 13.11.2013
Kolem domu bych sáhl po kulatém BPX - pokud nepotřebujete lámat rekordy v počtu zpracovaných kubíků dřeva. Kdybyste přesto zvolil hranatý LPX, při broušení nezapomeňte, že má úhel ostření 25° proti standardním 30° u BPX.
Ochranné pomůcky protipořezové, 12.11.2013
Dovolím si odpovědět za Romana: návleky nekupovat, když stojí stejně, jako kalhoty, které jsou pohodlnější (jedna vrstva místo dvou v případě návleků - nahý pod nimi nebudete, že?) a ještě kryjí i přední část hrudníku laclem. A jinak - určitě... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 11.11.2013
Mimochodem, po pěti vyřezaných nádržkách a jednom otočení lišty (Hecht, nikoliv Oregon) má lišta vůli 1,8 mm. Bylo mi divné, když při broušení pilníkem se řetěz vykláněl do strany, jako by to byla 1,3... Řetěz Sabre je taky hezky vytahaný a to jsem... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Přečtěte si toto vlákno.
Nákup nové motorové pily, 11.11.2013
Já Vám ji nehaním, jen bych šetřil se slovy "sebelepší výrobek", která použil Jarda v prvním příspěvku. Ten servis v Agricu je kapitola sama pro sebe a pokud by to takhle provedli mně, otočil bych se na patě a bylo by to naposledy, co mne tam... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 8.11.2013
Nepředpokládám, že valná většina příležitostných hobíků má doma dokonce 2 pily - lehčí a výkonnější. Myslím, že hobíci většinou řeší všechno, co potřebují pořezat, jedním strojem. Jsem i trochu skeptický k rozdílu mezi pořezem značkovým strojem (za... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 7.11.2013
Já nepíšu, že všechny pily, které Werco branduje pod značku Hecht, pochází od ZJ Tools. Zato vsadím poměrně slušnou sumu, že Hecht 44 a 45 je YD-KU02-45, Hecht 945 je YD-KU02-45A, Hecht 946T je klon YD-KU05-45A a Hechta 950 najdete v YD-KU01-50.... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika