Příspěvky uživatele - 56.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím na karbon?, 9.12.2013 Obsahuje fotku
Mně právě podle specifikací vycházelo, že to je lepší olej, Stando :-(: Mogul Alfa 2T /1 Zajímavé je, že píst a výfukový kanál je zakarbonovaný, až hnus, ale výfuk čistý:
Čím na karbon?, 9.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, zašedlou hlavu (dno) pístu neřeším, stejně jako lehký povlak karbonu, který ničemu nevadí. Řeším silnější vrstvu, která by mohla způsobit zapečení a netěsnost pístních kroužků s důsledky zadření motoru. Pilu mám krátce, výrobce... celý příspěvek >
Solo 651, 5.12.2013
Jej, tak to jsem opravdu nechtěl - rozdmýchat tu nějakou při, navíc zbytečně. Omlouvám se - já si jen zmíněnou BPXku vyhlédl v MF jako náhradu za původní 16" na své úplně základní hobby pile a právě se mi zdála za tu cenu docela solidní, tak mne... celý příspěvek >
Solo 651, 4.12.2013
Můžu se zeptat: je ta PRO-LITE opravdu tak špatná, že se nevyplatí za ni utrácet, nebo pro hobby použití postačí?
Jak na nemocný strom?, 3.12.2013 Obsahuje fotku
Takže ještě jednou děkuji za rady, ořešák je už našpalkován a dutý opravdu nebyl (vyjma několika jednotlivých větví). Vzal jsem to podle Standova doporučení výš a se spuštěnou pasekou, u paty byla hmota trouchnivá cca do třetiny průměru (šel by... celý příspěvek >
Spoľahlivá farmárka, 3.12.2013
Daník píše o tomhle testu - který s Hechtem 45 a Dolmary 32 a 35 máte na mysli Vy, Karle?
Spoľahlivá farmárka, 3.12.2013 Obsahuje fotku
Pokud je plech výfuku Shindaiwy lakovaný oboustranně, tím spíš mě překvapuje, jak jste schopen poznat, že jde o kotlářskou (žáruvzdornou) ocel. Já bych ji rozlišil právě jen podle přirozené barvy, případně antimagnetismu, pokud jde o austenitickou... celý příspěvek >
Spoľahlivá farmárka, 2.12.2013
V nějakém článku o radách při koupi motorových pil jsem četl doporučení, že "kovaná (ocelo)litinová kliková hřídel s ojnicí je lepší než standardní plechová u levnějších strojů" a od těch dob tajně doufám, že snad někdy na některém fóru uvidím od... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 2.12.2013
Svíčka zkontrolovaná, takže asi jiskru háže, je to tak? Nemusí ji ale házet uvnitř válce, kde je vyšší tlak při kompresi, takže abyste vyloučil možný problém ve svíčce, vstříkněte do válce trochu benzínové směsi (lze i přes karburátor, do difuzoru) a... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 26.11.2013
Na polovině čeho? Pokud myslíte srovnatelnou "padesátku", ta je u Hechta za cca 3 700,- Kč - nová 550XP určitě pod 10.000 Kč nejde, spíš k 15.000 a jsou to nesrovnatelné kategorie (Hecht hobby, Huska profi). Pokud jste myslel 938, ta možná kdysi... celý příspěvek >
Test motorových pil, 25.11.2013
Test ne, to by byl warez - časopis se platí a publikovat lze jen se souhlasem autorů, ale tady máte videoverzi (tu si platíte v poplatcích za ČT).
Teče řetězový olej, 18.11.2013
Podle barvy bych soudil na řetězový olej, ale jinak se taky přikláním k názoru, že místo úniku oleje bude jinde - v rukojeti se nemá odkud vzít, aby z ní vytékal.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 17.11.2013
I když si osobně taky myslím, že Solo tam má ten poměr 1:25 jen pro jistotu, dodržel bych ho, ačkoliv se mi taky zdá až příliš velkorysý. Ale z pěti nádržek a za použití kvalitního oleje se snad píst a válec nezanesou karbonem. Jak dopadla Bačova... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 16.11.2013
Mrkněte se na Gude a pak sem. Kromě barvy a značky, je Vám povědomá? Aby ne, mrkněte pak na nápis na válci Gude a na odkazované stránce nahoru - vidíte Topsun? Ty díly z Německa k Vám doputují nejdříve z Číny a jsou to nejpravděpodobněji tytéž, z... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 16.11.2013
V manuálu by mělo být uvedeno, jaký poměr oleje k palivu namíchat - a pokud by se lišil v záběhu a po něm, uvedli by to tam. Pokud tam je jen jeden palivový poměr, bude asi i pro záběh stejný. Každopádně zvýšením podílu oleje (kvalitního) ve směsi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika