Příspěvky uživatele - 202.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orientační test pitné (?) vody doma, 9.2.2012
Naprosto souhlasím, v tom úvodu příspěvku se to vzalo hned moc vědecky a hned od toho nejsložitějšího. Pozorování a příprava preparátů pro mikroskop je jen otázkou praxe, to se stejnak jinak než zkoušením naučit nedá. Kdysi jsem taky zkoušel... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 8.2.2012
Taky nemáme nějak extra velký pozemek, navíc se jedná o terasy na stráni s mělkou vrstvou ornice. Na podzim jsem zkusmo vysadil trojici Antonovka, Boikovo, Coxova reneta na M26. Protože hned na území vedlejšího města jsou rozlehlé sady, kde... celý příspěvek >
Pestovanie duo ringlót, 6.2.2012
Oullinská by měla mít dle atlasu podlouhlejší a špičatější pupeny. Zkuste na to kouknout. Pokud je to opravdu takto výrazné, tak ve školce klidně mohli dva štítky použít, ale asi je to opravdu děláno spíše kvůli zjednodušení práce. Petr L.
Orientační test pitné (?) vody doma, 5.2.2012
Jen v rychlosti k termínu živá a mrtvá voda, neboť mi to připomělo 90. léta a hon za léčiteli :) Jedná se o produkt prosté a krátkodobé elektrolýzy vody, kdy na jedné straně vzniká mírná kyselina a na druhé straně mírná zásada. Je úplně jedno, která... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 5.2.2012
Teď mě napadlo, že jsem tu mohl pro ilustraci rovnou uvést odkaz např. na publikaci Mikrobiologie v technologii vod, která je v online podobě volně přístupná na této adrese (viz kapitola 10), aby se tazatel nakonec mohl sám podívat, co k tomu je ve... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 5.2.2012
Takhle jednoduché to opravdu neni. Především potřebujete mikroskop se submerzním objektivem, barviva pro gramovo barvení a slušné znalosti z mikrobiologie resp. konkrétně z bakteriologie (po kultivaci budete min. počítat obsah bakterií v 1 ml pomocí... celý příspěvek >
Muškatelka a krvavka, 22.1.2012
Dobrý den, shodou okolností jsem se dnes pídil po názvu jedné ze starých hrušní tady v kraji a dovedlo mě to ke krvavkám a k tomuto staršímu příspěvku. Malá pomologie se o nich zmiňuje jen okrajově a to jako o skupině velmi starých odrůd s... celý příspěvek >
Pěstování na balkóně, 18.1.2012
Zdravím, máme balkon sice orientovaný spíše východně, ale ono to bude podobné (jsme nad úrovní okolních stromů). Na jižním balkonu bych se jen vyhnul stínomilnějším rostlinám. Několik let po sobě úspěšně pěstujeme rajčata a papriky (kozí rohy,... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 2.11.2011
Dobrý den, před několika lety jsme zakoupili zahradu, kde byl vysázen Bílý nádherný (obvyklý sortiment marketů), ale bohužel neměl jsem ani možnost ho ochutnat, neboť am. padlí bylo rychlejší. Postupně jsem k nim tedy do řady dosázel na zkoušku... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika