Příspěvky uživatele - 202.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 5.3.2012
Kdepak, nemyslel jsem, že by to začalo s rostlinami fungovat už teď, krom zimy by jim chybělo i to světlo. U Algae Away jsem vyšel čistě teoreticky z toho popisu a způsobu použití. Předpokládal jsem, že do filtru se dává proto, aby pomáhal s úpravou... celý příspěvek >
Jak a z čeho udělat podnože, 5.3.2012
Dobrý den, to se dá těžko říci. Nikde jsem nenašel opylovací poměry této podnože, předpokládám tedy v tom horším případě cizosprašnost. V takovém případě můžou vzniknout zřetelné rozdíly oproti mateřskému stromu, např. naštěpované stromky porostou... celý příspěvek >
Stříhání kiwi, 4.3.2012
Teď mě napadlo, že to možná nebyla otázka, ale měl to být odkaz, který se nepovedlo vložit. Když jsem před nákupem kiwi hledal informace, tak to všechno bylo na jedno brdo, někde jsem dokonce našel jen suché konstatování ve smyslu, že kiwi plodí na... celý příspěvek >
Malé bílé mušky na bylinkách, 4.3.2012
Zdravím, jestli dobře vidím, tak to jsou molice. Minulý rok jsem jich měl plný skleník. Zkusil bych to vzít nějakým insekticidním postřikem a opakovat po třech dnech. Petr L.
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 4.3.2012
Celkem mě to překvapilo, u nás jsem takto souvislé porosty řas narůstat neviděl. Znám to jenom z některých přírodních a polopřírodních nádrží, kde se ale "pnou" po ponořených předmětech. Časem se zcela jistě nějaká rovnováha vytvoří, horší je ten... celý příspěvek >
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 3.3.2012
15-30 cm silná vrstva řas? To si z nás opravdu děláte legraci že?  :D Nejběžnější žabí vlas udělá maximálně 10 cm vrstvu. Navíc na podzim toho opravdu moc nenaroste. Každopádně výskyt řasy ukazuje na to, že v jezírku na tom nejsou moc dobře... celý příspěvek >
Stříhání kiwi, 3.3.2012
Podle klasického doporučení se kiwi stříhá jako víno. Když tak koukám na ty svoje rostlinky, tak musím říci, ano, bude to jako víno. Petr L.
Špatny amarilis, 1.3.2012
Květnímu stvolu může chvilku trvat, než se objeví, tenhle rok se nám např. objevil až týden po celkem vzrostlých listech. Jak již 142.119 psal, mírně zalévat lze. Jinak období klidu nemusí být takto dlouhé. Stačí 5-6 týdnů při teplotách do 5°C. Já ho... celý příspěvek >
Dva druhy jahod, 29.2.2012
Zkušenosti s nimi nemám, proto jsem si je taky objednal, ale tohohle bych se určitě nebál... no, nebál, vynechám teď možnost záměny na straně Starkla :) Ve skutečnosti se jedná o poměrně starou odrůdu, která opravdu plodí "bílé jahody". Změna hrozí... celý příspěvek >
Lepkavé kvapky na orchidee, 27.2.2012
Z praxe znám v podstatě jen dvě možnosti, proč tomu tak je. Prvním je napadení škůdci, např. mšicemi, kdy se jedná o produkty trávení tohoto hmyzu. Škůdce je při podrobnější prohlídce dobře viditelný a stačí ho odstranit Druhou je čistě... celý příspěvek >
Výnosnost žampionů, 23.2.2012
Neviděl bych v tom problém, jen tu druhou polovinu bude potřeba uložit v chladu, aby se substrát nevyčerpával "naprázdno".
Výnosnost žampionů, 23.2.2012
Je to možné, ale je to zbytečné. 15 l neni zas tolik. Ten substrát se vyčerpává bez ohledu na to, zda-li se tvoří nebo netvoří plodnice, takže otázkou je, co byste dělala s tou druhou polovinou. Druhou věcí je vytvoření optimálních podmínek, ty se... celý příspěvek >
Síra SK 520 opravdu náhrada za Sulku?, 23.2.2012
Zdravím, viz diskuzi Síra SK 520. Podle mě to bude podobné. Petr L.
Spousta pilin od morčat na kompost, 22.2.2012
eh, beru zpět, já to v tom příspěvku přehlédl :)
Spousta pilin od morčat na kompost, 22.2.2012
Nestačilo by, kdyby pan Honza ty piliny pro jistotu prosypal močovinou? Zkušenosti s tím nemám, jen mě to tak teď napadlo jako možné řešení. Petr L.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika