Příspěvky uživatele - 202.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou atraktivní švestku pro děti, 22.2.2012
Taky se přidám se svou troškou. Strašení GMO má skutečně reálný základ. Geneticky modifikovaných plodin a teď dodám přirozeně modifikovaných, je ve skutečnosti dost. Řada virů dokáže DNA modifikovat, nakonec tohoto se u GMO i využívá. Rozdíl mezi... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 20.2.2012
Myslí, že jde o tuto část Vašeho příspěvku: Skleník funguje na následujícím principu: světelné paprsky, než projdou sklem, mají krátkou vlnovou délku. Při dopadu na sklo se jich část odrazí, ale větší část projde přes sklo a přemění se na paprsky... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 19.2.2012
Když jsem ho sháněl, tak jsem našel na internetu slevovou akci, tuším, že to bylo do e-obchodu Království stavebnin, bylo to i s dovozem. Typ PC je Macrolon, cena asi 2200,- za desku (rozměr 2,1 x 6 m). Jinak opravdu to chce čirý jak psal p. Vondrák... celý příspěvek >
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 19.2.2012
Díky za vyčerpávající vysvětlení. Petr L.
Síra SK 520, 18.2.2012
Dobrý den, neni to nic tajného, takže velmi rád poradim. Jedná se o Vinařský dům kopeček. Je to opravdu spolehlivý prodejce.
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 18.2.2012
Upřímně řečeno, nemám ponětí, co má nízký obsah organických kyselin společného se stabilitou kvasu, ale vím, že podstatný je obsah cukru a tím pádem základní hodnota alkohou. Pokud je pod 8%, pak je kvas vždy nestabilní a to je zkrátka většina kvasů.... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 18.2.2012
Tuhle bych chtěl taky vyzkoušet. Podle údajů z polských a bulharských stránek je to docela zajímavá odrůda. Navíc je tolerantní proti šarce. Petr L.
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 18.2.2012
Zdravím, doplním něco k té tloušťce a roztažnosti. Já byl minulý rok nucen po zimě uvažovat o novém zasklení střechy starého skleníku. Problém je opravdu s tou roztažností polykarbonátu, takže pokud na to konstrukce neni řešena (nejlépe speciální... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 18.2.2012
To neni špatný nápad, to bych mohl zkusit taky. Místa bych měl dost. Zkusím k němu pořídit ještě Spinefree
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 18.2.2012
Stromek opravdu nasadil větší množství plodů, vypadalo to velice nadějně, ale bohužel zůstaly zakrnělé. Doufám, že to byla jen vyjímka. Navenek nevykazoval žádné příznaky poškození nebo nemoci. Tak snad tenhle rok budu mít podobé zkušenosti jako Vy.... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 18.2.2012
Z literatury - dužnina šťavnatá, výrazně navinulé chuti, aromatická, dobrá. Odolnost proti mrazu vysoká, chorobami příliš netrpí. Sklízí se v říjnu, dozrává koncem listopadu a vydrží do dubna (až května, dle doby sklizně). Stromy plodí pozdně. Petr... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 18.2.2012
Mám tu Rolondu, Invictu, Pax a na podzim jsem sehnal Něguše (tenhle bych mohl letos už i ochutnat). Rolonda mi chuťově přišla z té trojice asi nejlepší, hned v závěsu Invicta. Pax měl moc drobné plody, takže tam bych mohl hodnotil leda tak slupku,... celý příspěvek >
Podnože slivoní Břeclavsko - Hodonínsko, 17.2.2012
Dobrý den, teď jsme taky vybírali slivoně pro pálení a jednou z kombinací byla právě Gabrovská a TopTaste. U obou je doporučený jako opylovač Stanley. Problém bych totiž viděl v tom, že Gabrovská kvete o něco dříve než TopTaste, takže vzájemné... celý příspěvek >
Okyseleni pudy siranem amonnym, 16.2.2012
Opravdu to nelze takto jednoduše říci nebo spočítat. Vše to záleží mimo jiné na obsahu vody a tedy následné distribuci síranu v půdě. Nasycený roztok síranu amonného při 20°C má pH přibližně 4,11. Okyselit půdu na pH 5 tímto způsobem tedy lze, ale... celý příspěvek >
Prosba o určení odrůdy, 14.2.2012
Zdravím, to bylo foceno s bleskem? Hezky je tam vidět šťavnatost dužniny, ale nejsem si jist, zda-li to nezkreslilo její barvu. Vídím tam žlutobílý podklad, místy prozelenalý. Mě to na první pohled připomělo Zlatou renetu (Parménu). Otázkou je,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika