Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím podkládat jahody?, 27.5.2011
Myslim, ze ano. Castejsie sa pouziva slama, ale piliny su ok.
Zetlelé listnaté dřevo, 26.5.2011
Mate pravdu, naopak takato hmota moze dost zivin odcerpat na "pohon" bakterii, ktore ho rozkladaju.
Je to kadeřavost?, 24.5.2011
Ak sú konce konárikov napadnuté a otrháte ich, broskyni to môže paradoxne skôr pomôcť. Prestane hnať živiny do koncov konarikov a začne vyháňať nové výhony, čo sa môže neskôr odzrkadliť aj na úrode, tým že lepšie dochádza k obnove rodivého... celý příspěvek >
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
Honzo, aka je voda,...chcelo sa vam ist von?
Řasa v bazénu, 20.5.2011
...veď práve, modrá skalica... môže to mať svoj názov, firmu čo to vyrába a je to stále modrá skalica. Najhoršie je, že na rozdiel od chlóru zostáva vo vode a jej akčnosť veľmi závisí od pH. Ale troška určite svoju úlohu splní.
Rajčata - je to plíseň?, 20.5.2011
Ako sa tomu vyvarovať? Ak máte sadenice vo vnútri, dať ich na miesto, ktoré je svetlé, ale nie vystavené priamym lúčom slnka. Sadenice presadzať do velkých nádob, aby mohli zosilnieť....aj viac krát ak treba. Skoro ich dať von, ak je dobré počasie,... celý příspěvek >
Zavlažování távníku, 19.5.2011
v lete je lepsie skoro rano
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 19.5.2011
schvalujem, na 3 are staci elektricka, ak to nemate 200 m dlhy pozemok... Alko je lacne a dost dobre za tie peniaze.
Koupací jezírka, 19.5.2011
Kosatec... velmi zaujimave pre mna je tato rastlina. Kupil som ju do nasho jazierka a zistili sme, podla kvetov, ze je identicka s kosatcom co mame v zahrade. Takze zena vykopala cast z kosatcov a dali sme ich do jazierka. V jazierku krasne kvitnu... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 19.5.2011
Myslite, ze je na hnojenie vhodny mulch z pokosenej travy? (popri kompostu a jarnom hnojeni cereritom). Co sa tyka hnojenia v podobe postrekov nemam nic proti, len toho volneho casu na to nie je! 8x za sezonu... nejako si to neviem zorganizovat.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 17.5.2011
Velmi zaujimave. Ja som obbetonoval foliu, kedze mi slo na nervy ako sa zle foliove jazierku udrzuje. Beton je pevny a a dobre drzi aj pobreznu zonu. Kamene z nej sa nesmykaju dole. Da sa v nej cizmamy chodit.
Rozvod vody po zahradě, 17.5.2011
... prečo si komplikovať život nejakými telekomáckymi trubkami a potom to opravovať? Stojí to za tie peniaze? Koľko sa uštrí? Rzovody by mali slúžiť desiatky rokov bez toho, aby sa človejk na dovolenke prehadzoval na posteli, či mu vytopí záhradu.
Ohraničení trávníku, 16.5.2011
Napíšem ako som to robil ja. Ešte to nemám všade, ale postupne to urobím aj na chýbajúcich miestach. S rýľom vyrežem ryhu as 4 cm širokú a 10 cm hlbokú. Narežem 10 cm pásy fólie, akákolvek PE, PP stará, špinavá, biela čierna... Vložím do ryhy na... celý příspěvek >
Bio postrek na vošky, 13.5.2011
mohlo by to byt aj v lekarni a kozmetike ako nimbovy olej. Ale co sa tyka obsahu aktivnej latky, tazko povedat, ci je to to iste.
Jakou elektrickou sekačku na trávu?, 13.5.2011
...ja mam najlacnejsie alko nejakych 4-5 rokov a nemam problem do investicie do oprav.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika