Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
oleandr - opadávání listů, 8.9.2008
Pane Jekyll, proč několik sezon?Já měla sice trochu jiný problém, asi plíseň a tak jsem na jaře udělala takzvaně řez na pařez.Nechala jsem jen kmínek asi 10cm a na něm jednu malinkatou větvičku.Oleadr byl 1.5m vysoký. Dnes má metr a pokvete.Tak a prý... celý příspěvek >
nakládaná zelenina, 8.9.2008
Nastrouhanou, nebo na drobno nakrájenou zeleninu (mrkev, petržel, celer)uvaříme do měka v osolené vodě30g na 1l vody.Scedíme, necháme okapat a přidáme na 1 kg směsi 250g soli.Dobře promíchat a natlačit do skleniček.Povrch zasypat solí, uzavřít. Nebo... celý příspěvek >
Mušky na bylinkach v kuchyni, 8.9.2008
Mohly by to být smutnice.Mají rády vlhké prostředí.Pomoc je nechat substrát vyschnout a pak teprve zalít, nepřelívat a žluté lepové pásky, ke koupi v prodejnách s květinami.Mušky se na ně nalepí.
Domácí šunka, 8.9.2008
Pan Vysloužil má pravdu, míchat, míchat a cukr.Na 1kg masa 25g soli, 1 kávová lžička mouč.cukru a 0.10l vody a menší kousky masa.Ať se podaří!!
Sundavillea Red - pěstování, 8.9.2008 Obsahuje fotku
Ahojky, tak ta moje konečně začíná nakvétat a otevírá jedno poupě za druhým.Je to opravdu nádherná kytka.Jen kdyby člověk věděl, že určitě přežije zimu.Já už teď bojím, bojím.Ale říkám si, že by mohla, když se už aklimatizovala. Jestli přežije,... celý příspěvek >
postřik do kostatců?, 6.9.2008
S některým plevelem je opravdu potíž.A "plejt" můžete stále dokola.Vůbec co se svlačce týče, tak s tím je ruční boj opravdu vyčerpávající.Jak píše Daniela, roundap a třeba natřít plevel štětcem.Je to pracnější, ale stejně účinné.
Mučenka (Passiflora coerulea), 1.9.2008
Děkuji, a to jsem ještě tu fotku zapoměla otočit
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2008
No páni, zdá se mi to nebo je ten pozemek tak veliký?Teda u vás si tak po ránu sednout na lavičku s kávou a poslouchat zpěv ptáků.Moc pěkný!!
chlupáčci, 31.8.2008
Ahojky, ježurům jsem taky sypala granule, ale už jsou zas pryč.Tak jen přidám malý foto seriál.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.8.2008
Jani, co jste myslela tím, že to nemáte tak pěkné jak ostatní?Božínku, vždyť je to krásný. Obvyklý postesk co já bych za to dala.Jsem na tom jak Lucka, každý pes jiná ves.Ale už to spěje ke zdárnému konci.Dosud to byly tři roky pokusů a omylů.Je to... celý příspěvek >
Poraďte co je to za pokojovou květinu, 29.8.2008
To ne tu mám už léta a vypadá úplně jinak.
nocenka, 29.8.2008
No vidím, že je mezi kytkama stále něco nového.Pořád je se co učit.Tak, že děkuji za nabídku, a ať se těm vašim nočenkám daří (ne jen kvůli těm semínkům) Budu se těšit na příští podzim
nocenka, 29.8.2008 Obsahuje fotku
Ahojky, zkuste je zazimovat jako jiřiny.Já to teda nedělám.Nasbírám semínka, na podzim rostliny zlikviduji a na jaře vypěstuji nové sazeničky.Jsou to vděčné kytičky.Polostín jim vyhovuje.Já je letos dala na plné slunce a jsou krásné i... celý příspěvek >
Plíseň na javorech, 27.8.2008
Pane Jekyll, omlouvám se, nevšimla jsem si vaší další odpovědi.Děkuji za názvy postřiků.Zítra vyrážím do města , koupím a vyzkouším.Věřím, že to pomůže.Ještě jednou díky.
Plíseň na javorech, 27.8.2008
Moc, děkuji!!
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika