Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - recepty, 14.9.2008
pardon, vkládala jsem to pod Váš příspěvek, ale dělá si to co chce.
Rajčata - recepty, 14.9.2008
Pro 67226 Jelikož je letos stále rajčat dost tak jsem se s tím nemazlila a hned jsem uvařla ten Váš kečup z trojité dávky.Dobrý.Dostala jsem pochvalu od dcery- je kečupová.Ale stejně mě čekají ještě galeje, jen nevím co ještě vymyslet.Rajská,... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 12.9.2008
Ahoj Luci, nachystám dekret na byt, ptáčkům vstupenky na koupaliště a vážkám vymezím letecký prostor.Ještě jsem zapoměla na skokanské můstky pro žabičky, zařídím, provedu.To abych začala už na podzim!!!
Brouk v jezírku, 12.9.2008
Pane Vysloužil, s tím se tak nějak počítá.Těch úkrytů v malém jezírku není moc.Ale třeba se zas příští rok vrátí.Ale mám takový pocit, že v jezírku máme potápěčí omladinu.Ono se těžko hledá mezi lekníny, plavíny orobincem atd.Ať je to jak je to,... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 12.9.2008
Pane Martine, nevyženeme ho, to v žádném případě.Jezírko jsme založili na jaře a máme tady malé žabičky, okolo poletují veké vážky teď jsme našli potápníka a máme v jezírku i malinkaté šnečky a kdoví co jsme ještě nenašli.Ale je to paráda, zatím jsme... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 11.9.2008
Luci, je to bezvadný brouk a když je možnost pozorovat ho na omezeném prostoru, tak to je asi to nejlepší.Nemůžu ani nic napsat sem na zahradu.Vyhánějí mě od počítače a studují život brouka potápníka.
Brouk v jezírku, 11.9.2008
Pánové, děkuji.prošmejdila jsem gogle a je to potápník.Moc mě to nepotěšilo, v jezírku jsou malí Hrousci a tak o potravu má postaráno, ale příroda je příroda.Stejně je krásný a pozorovat jak plavčí a šmejdí v jezírku je bezva
Brouk v jezírku, 11.9.2008 Obsahuje fotku
Pardon, zlobí počítač snad se to podaří
Brouk v jezírku, 11.9.2008
Dobrý den, do jezírka se nám nastěhoval brouk.Plave i u dna a občas vystrčí nad hladinu prdítko a zas pokračuje dál.Pomůžete s jeho určením?Foto není moc kvalitní, ale snad...
Ježek, 10.9.2008
Já tady měla ve dvoře dva!!! Ale jen asi týden.Zkusila jsem je uplácet granulkama.Ale asi si řekli, že dostávají jen granule a že to půjdou zkusit jinam.
řez natírat či ne?, 10.9.2008 Obsahuje fotku
Mám pocit, že takto, samozřejmě v dobrém je postiženo 99,9% lidí.Kdo si aspoň jedenkrát nepopovídal se svýma kytičkama na okně v paneláku? v sadu se stromy? v zel. zahradě třeba s rajčaty? Děláme to asi všichni.Já mám favorita trochu mimo ovocný sad... celý příspěvek >
Sova, 10.9.2008
Je opravdu krásná.Třeba se jí u vás zalíbí.Zas je příjemnější poslouchat soví huu jak řev páva kterého si pořídili naši sousedi.
Mám taky koťata - vyrostla, 9.9.2008
Milá Danielo, je mi pořád po nich smutno.Celkem přesně jsem tipla i jejich povahu.Miky, mazlíček, ten se nejvíc motá po domě a plete se všem pod nohama a Vasil, lumpík, šmejdí nejraději po dvorku a půdě.Hlavně že jsou obklopeni péčí a láskou.
Mám taky koťata - vyrostla, 8.9.2008 Obsahuje fotku
Kočičáci jsou v dobrých rukou a už povyrostli.Černý je Miky, druhý Vasil.
oleandr - opadávání listů, 8.9.2008
Upřímě, já to udělala poprvé.Když jsem nevěděla co mu je a co s tím, tak jsem to riskla, než aby se mi to přeneslo na další oleandry.A jak vidím tak to jde a až rozkvete, pošlu foto Hezký večer.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika