Příspěvky uživatele - 214.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky od Mountfieldu, 20.4.2009
Mám nějakou sekačku od Mountfieldu, nevím už jaký je to typ, má pojezd, záběr asi 50cm a centrální nastavení výšky. Mám ji tak 6-7 let, myslím že má motor Briggs Stratton. Mám dojem, že stála kolem 15 tisíc. Na to, že se jí od nás nedostane žádné... celý příspěvek >
Jak jste na tom s korozi u vasich sekacek?, 13.4.2009
Za nedbalé mohu napsat, sekačku jsem nikdy nečistil, ani na podzim před zimní pauzou. Ta současná má za sebou 6 -7 sezon, nějaká koroze už tam začíná být znát, loni prorezlo šasi v místech, kde se nastavuje výška sekání tak, že se některé dírky... celý příspěvek >
Kdy oresaky zkratit a jakym zpusobem, 8.4.2009
Možná máme takový zjev i my, máme ořešák s kulovitou korunou. Nechávám růst větve tak, že se sklání až k zemi, teda v létě, když jsou zatížené listím a ořechy. Nyní jsou tak dva metry vysoko. Mám to tak proto, že v létě pod strom dáváme lavičky a... celý příspěvek >
Lze stříkat jarní soupravou okrasné listnáče?, 5.4.2009
Já to dělávám taky, že zbytkem postřiku postříkám něco, co ten postřik ani nepotřebuje, třeba ty okrasné stromky a keře, taky cos ním mám dělat? Sice jsem si vědom, že když je naředěný, tak během několika dní sám ztratí účinnost a snad bych ho pak... celý příspěvek >
střih mladé švestky - konkrétně, 3.4.2009
Po zasazení to chce zkrátit opravdu razantně, v dalších letech by se snad opravdu nemusela stříhat. A s tím řezáním nožem, no nevím, stromky jsme vždycky stříhal nůžkami a nikdy si nestěžovali.
kolik muskatu do 60 cm truhliku?, 2.4.2009
Manželka dává do takového truhlíku 3, a ty vytvoří v truhlíku takovou souvislou stěnu.
sekačka na cca 3500 m2, 2.4.2009
Ta vaše kalkulace mi moc nesedí, sekával jsem asi 4000 m2 obyčejnou sekačkou širokou asi 50 cm, loni na podzim jsem odhadl, že jsem za sezonu sekal asi 25 hodin. Neudržocal jsme ale žádný anglický trávník.
Bonsaj ze záhonu do misky, 1.4.2009
Není brzy, už moc dlouho nečekejte.
Psí chlupy do kompostu?, 28.3.2009
K likvidaci psích chlupů jsou vhodní moli, chce to dát chlupy na hromadu a do toho nasadit pár molů a ti tu vlnu pěkně sežerou.
Zkvalitnění trávníku, 20.3.2009
Otázka je, jestli není trávník bídný proto, že je moc malý a pak pokud je něm nějaký větší provoz, tak nemá šanci, aby byl hezký.
kácení ovocných alejí, 10.3.2009
Loni zahynulo po nárazu na strom 180 lidí.
vodárna - nerez?, 9.3.2009
Se přiznám, že o tomto jsem dosud neslyšel, ale je tu asi i jistá nevýhoda, když vypnou elektriku, tak mám v tom svém anachronickém bufferu natlakováno 100l vody a domácnost může i půl dne bez problémů fungovat.
vodárna - nerez?, 9.3.2009
Máme tlakovou nádobu z rezu, je z roku 1960, a nejsou s ní zatím žádné problémy.
Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 9.3.2009
Máme už léta na oknech obrácených na sever obyčejné muškáty, které tam kvetou od jara do vánoc. Po vánocích je ostříháme a zjara zase začnou kvést a zase kvetou do vánoc.
Jakému stromu patří tyto lusky?, 7.3.2009
Já jsem myslel, že v starověkém Egyptě dělali lodě z rákosu (neslyšela jste o lodi Ra?), případně z libanonských cedrů. A vikingové? Ti by si snad mohli doplout do Ameriky pro akátové dřevo, ale z čeho by postavili tu první generaci lodí, na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika