Příspěvky uživatele - 214.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostlina v trávníku foto, 8.9.2008
Pýr?
řez natírat či ne?, 7.9.2008
Už před lety jsem na toto téma četl několik článků, část bylo pro natírání řezů a část byla proti, takže jsem si z toho vybral nenatírat. Ořezal jsem mnoho i silných větví ze stromů a kromě jenoho případu jsem nepozoroval žádné negativní důsledky pro... celý příspěvek >
jak vybrat živý plot, 7.9.2008
Pokud chcete něco levného tak si můžete nařízkovat ptačí zob nebo zlatý déšť. Ovšem výšky 2,5m to dosáhne tak za pět let, když to dobře půjde.
Mletý vápenec, 7.9.2008
No samozřejmě, ale co z toho co tam bylo vyjmenováno by bylo vhodné pro zelené hnojení? No já bych řekl, že nic.
Mletý vápenec, 7.9.2008
To by mě zajímalo, jak se te dělá prakticky, když chci zeleným hnojením pohnojit záhon jahod, nebo maliny či ostružiny, které mi na záhoně rostou jedna vedle druhé. Taky si neumím představit jak pohnojíte takto netřesky. Ani nevím jak takto pohnojit... celý příspěvek >
volně rostoucí živý plot, 4.9.2008
A teď si ještě představte situaci někdy před 60 lety, jak můj otec, jehož rodiče hospodařili na gruntu,  žene ve věku 6 let stádo krav sám na pastvu. Já bych se ke krávě nepřiblížil ani vě věku mnohem vyšším.
chlupáčci, 31.8.2008 Obsahuje fotku
Náš poslední chlupatý přírůstek.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2008 Obsahuje fotku
A ještě.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2008 Obsahuje fotku
Přidávám ještě pár obrázků s lepší kvalitou.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 27.8.2008 Obsahuje fotku
Připojuji se s naším křovím a zvířectvem.
Co to je za broučky a jak na ně?, 24.8.2008
Já bych pro začátek vystříkal celý byt biolitem.
Kdy přesazovat, 19.8.2008
Ach jo, proč nepoužíváte hlavu? Proč byste je měla na zimu vyrývat a někam schovávat, když je chcete přesadit? Kdybyste je chtěla nechat na to místě kde jsou, tak byste je taky neschovávala. Když je vyryjete s kusem hlíny, ve které rostou tak je... celý příspěvek >
Lze přesadit dub?, 16.8.2008
Přesadit určitě lze, jen ho musíte hodně ořezat či ostříhat. Nechat v podstatě jen kmínek. Ale pak bude asi trvat několik let než obroste do stavu jaký má dnes.
solení vody v bazenu, 12.8.2008
No jestli nějaký sajrant považujete za to nejcennější v kuchyni měl bych pro vás levnější alternativu. Vysypte běžnou koupenou sůl na pár dní na zahradě na nějakou velkou plochou misku. Vítr vám tam dodá stopové prvky ve formě prachu, taky nějaký pyl... celý příspěvek >
Plevel v trávníku - foto, 10.8.2008
Tak jsem doma nahlédl do Klíče ke květeně České republiky, tam je P. obecný, pak do knihy Příroda v ČSSR, tam e P.břečťanolistý. Ty české názvy jsou často matoucí. Katastrofa jsou třeba u mravenců, kde mravenci nejen různých rodů ale i čeledí mají... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika