Příspěvky uživatele - 23.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Flekatý trávník, 8.2.2011
Dobrý večer, plíseň na trávníku jsem řešila vloni (letos to vypadá dobře) a žádnou chemii jsem nepotřebovala. Jen jsem trávník hned po sněhu pohrabala, to jsem ještě opakovala asi dvakrát. Na jaře dosela holá místa a trávník byl zase jako nový!... celý příspěvek >
Jak připravit půdu pro nový živý plot?, 8.2.2011
Co se týče mechanizace, též Vám neporadím. Mám plochy živého plotu daleko větší, ale vzhledem k tomu, že je to v terénu, tak dělám vše ručně. Rozhodně perfektně odplevelit a pak sázet jako každý jiný keř nebo rostlinu. Marcela
Založení nového trávníku na ploše zanedbané trávy, 8.2.2011
Dobrý večer Michale, záleží jak moc chcete mít pěkný a dokonalý trávník a případně jestli Vám tam nebude běhat hafan. Buď bych trávu jen sekala, případné nerovnosti srovnala a na prázdná místa trávu dosela. Nebo bych to komplet zryla, srovnala,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 7.2.2011
Dobrý večer, bobkovišeň je možné na jaře poměrně razantně ostříhat, krásně obrazí a roste rychle (záleží samozřejmě jaký máte druh podle vzrůstu), buxus roste velmi pomalu., takže s velkým střiháním opatrně. Marcela
Číhání na jaro, 6.2.2011
Na zahradě nám kvetou jenom čemeřice. Dnes bylo ale tak fantastické počasí, že jsem vyrazila odpoledne ven a stříhala, řezala, byla to nádhera. Marcela
Neznámá, 1.2.2011
také mě napadlo kiwi...
Slimáci, 31.1.2011
Zeleninku nepěstuji, to jsem všem doma odmítla, protože to bych už opravdu nestíhala. Ale na té si asi slimejšové pěkně pošmáknou. Já si myslím, že jdou skoro na všechno. Ale mám také moc ráda v záhonech všehochuť, tak jsem tam nastrkala i bylinky.... celý příspěvek >
Gloxinie, 27.1.2011
Tak to já někde na návštěvě nějaký list uloupím, děkuji moc za tip. Marcela
Nevytáhlý stvol s květy u hyacintu, 26.1.2011
Cibule nezásím celé do hlíny, jen je v podstatě na zem položím. Nebo dávám do nádobky, která má užší hrdlo, naplním vodou (ale cibule se nesmí máčet) a hyacinty mi také krásně vytáhnou a kvetou. Marcela
Nevytáhlý stvol s květy u hyacintu, 25.1.2011
To je tedy zvláštní, protože já rychlené hyacinty kupuji celou zimu a vždycky mi vykvetou nádherně. Jen teď jich mám po bytě 7 ks (košíčky a v každém je od 3 do 7 ks hyacintů) a všechny krásně kvetou. Naopak jsou tak vysoké, že je musím vázat k... celý příspěvek >
Gloxinie, 23.1.2011
Děkuji moc za radu. Myslím si, že jsem docela "zahradnice", ale ne všechno se mi daří... Zkusím to. Díky. Marcela
Kopretinovec - zimování, 23.1.2011
Řekla bych, že ano... Marcela
Gloxinie, 23.1.2011
Máte jí krásnou, já občas gloxinii koupím, ale nikdy mi nevydrží. Marcela
V zimě kvetoucí okrasné keře, 23.1.2011
Vidíte náš vilín kvete vždxy už v prosinci, teď je v podstatě odkvetlý (Praha). Máme ho už poměrně velký cca 4m. Marcela
Netýkavka - řízkování, 22.1.2011
Netýkavka snad vyroste vždycky a roste úplně všude. Já na jaře jen tak poházím semínka na záhon, lehce zahrábnu a vždy vyrostou.Ale je na ní hned vidět když potřebuje vodu, potřebuje dost zalévat.Je spoustu druhů, já kdydy dostala plnokvěté, takže... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika