Příspěvky uživatele - 23.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání popínavé růže, 13.3.2011
Dobrý večer, naprosto souhlasím s paní Lídou a nechápu, proč popínavou růže stříháte na ježka, je popínavá z toho důvodu, aby se přece pnula?!
Odstranění pařezu, 7.3.2011
Dobrý večer, tak pařezy se z mojí zkušenosti dají využít různě. Záleží také, jak vysoko stromy uříznete. To co mám ve výšce cca 1 metr, tak se dá pnout břečťan, trubač, zimolez (ten roste asi nejrychleji) nebo jakákoliv popínavá letnička. Zbytek... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 6.3.2011
Teď po ránu, je na nule (Praha), ptáčci zpívají jak o život, svítí sluníčko a já doufám, že to tak vydží celý den.
Lze přesadit vysoké thuje?, 5.3.2011
Dobrý večer, přesazovala jsem takto vzrostlé thuje v loňském roce a nevidím v tom žádný problém. Jde o to vykopat tu první a pak máte už dobrý přístup i k těm ostatním. Ze stran samozřejmě nejsou zavětvené, protože byly těsně u sebe. Thuje jsem... celý příspěvek >
Loni zakoupený substrát, 5.3.2011
Běžně používám substrát z podzimu a nemám nikdy s ničím problém.
Číhání na jaro, 5.3.2011
Ráno bylo sice pod nulou, ale v poledne jsem u okns viděla též jednu zatoulanou včeličku.
Číhání na jaro, 3.3.2011
Hm, tak to u nás ještě zdaleka není, pořád číhám, každý den obcházím záhony. Něco sem tam sice vykukuje, ale pořád to není nic moc.
Přesazení hortenzie, 2.3.2011
Přesazovala jsem vloni na jaře hortenzie vysoké 80 cm ze stejného důvodu hned po rozmrznutí země, nic jsem nezkracovala a pěkně kvetly.Marcela
Buxus má oranžové listy, poradíte?, 2.3.2011
Dobrý večer. mám též buxusy na slunném, suchém a větrném místě. Nehnojím, nemulčuji, zaliji jen párkrát za léto, když je opravdu sucho a prospívají úžasně. Jsou krásně zelené a udržuji jejich výšku cca 110 cm.
Sněžná plíseň - dá se teď něco dělat?, 27.2.2011
Letos plíseň na trávníku nemám, ale vloni jsem jí měla poměrně hodně a rozhodně to nebylo přehnojením, neboť trávník kvůli psům nehnojím.
Hledám jméno skalničky, 27.2.2011
CERASTIUM ARVENSE L. – rožec rolní Syn.: Cerastium strictum L., Leucodonium arvense (L.) Opiz Čeleď: Caryophyllaceae Juss. – hvozdíkovité Rozšíření: Celá Evropa kromě jihozápadu Pyrenejského poloostrova, severní Skandinávie, jižní... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 26.2.2011
U nás je též ještě zima, téměř bez námky blížícího se jara. Sice nějaké jarní kytičky vykukují, ale nic moc to zatím není. Z kuchyně pozoruji také ptáčky v krmítku, dneska tam hodně dlouho byl strakapůd, veverky mám dvě a vydrží si hrozně dlouho hrát... celý příspěvek >
Polievanie v zime, 23.2.2011
Tak podle rad zahradníků a podle toho co jsem kde vyčetla, je potřeba zalévat rostlinky když nemrzne i v zimě. Hlavně ty v nádobách, ale i jiné keře např. rododendrony a vloni keře nově zasazené.
Existuje kvetoucí popínavka do stínu?, 16.2.2011
Díky za typ paní Lído, netušila jsem, že nějaký clematis kvete i ve stínu! Marcela
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 16.2.2011
Díky.Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika