Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nerovný terén v trávníku, 10.1.2010
A co by řekli odborníci na takovýto postup: Propadlinky, co nebudou nejspíš hlubší než 5 cm, dosypat hlínou, kompostem nebo jejich směsí a nahoru poházet travní semeno. Pár centimetry hlíny proroste i tráva, která je vespod a navíc se to pojístí... celý příspěvek >
Jehličnany v nádobách venku a mráz, 5.1.2010
Mám smrčky a modříny v květináčích před vchodem do domu, květináče stojí celý rok na dlažbě v zimě v létě a stromky rostou.
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 2.1.2010
Když nevěříte tak si smrk vyzkoušejte a uvidíte sama.
Řez zanedbané jabloně, 1.1.2010
Proč dávat nový? Vypadá sice poněkud neudržovaně ale nějaké jablka nejspíš dává. Jak ho prořezat těžko říct. Pro začátek, pro první rok,  by stačilo uříznou tu vnitřní silnou větev nebo i tu druhou, prostě jednu z těch silných větví, co tvoří tu... celý příspěvek >
Trativod, 29.12.2009
No myslím, že pokud chcete vést vodu ze studny do domu tak se tomu neříká trativod ale spíš vodovod. V minulém domě jsem měl v zemi železnou trubku od studny do domu asi metr hluboko v zemi. Jaké jsou poslední trendy to nevím, spíš nějaký plast, asi... celý příspěvek >
Koho odpuzuje trvale pustene radio, 21.12.2009
Sousedy?
Kvas Oskeruše, 21.12.2009
Ano pak je příbuzná hrušce, ale nutno pak podotknout, že stejně tak je příbuzná jablku, třešni, švestce nebo šípkové růži, broskvi, meruňce atd. A když si vezmete širší bříbuzenstvo (což mohou být třeba krytosemenné) pak je příbuzná i dubu, bříze,... celý příspěvek >
Zastřihnutí mladé jabloně, 19.12.2009 Obsahuje fotku
To máte pěkně založenou korunku. Já bych pokrátil ty čtyři spodní větve tak o třetinu na vnější očko.  A ty dvě horní tak na třetinu podle obrázku. Možná bych i úplně odstrannil jednu z těch horních větví, jak naznačuje modrá čára.
Pavučinky uvnitř plodu vlašského ořechu?, 19.12.2009
Pomoc žádná není, asi je to plíseň. Jak ořechy sušíte? Nedáváte je mokré někam do tepla, na radiátor? To je skoro jistota, že se do nich dá plíseň.
Citronovnik, 16.12.2009
Jak jsem psal, stromek není u mne, to není moje okno, ale můžu se příležitostně poptat. Pokud se vám levandule líbí, tak jak znám majitelku, tak dosáhnete podobného výsledku tak, že se o kytku budete starat co nejmíň.
Citronovnik, 16.12.2009
Stromek je řízkovaný, není to třeba už roubovat.
Stavba udírny na jedno použití, 16.12.2009
Ta udírna je teda dobrá. Mám něco podobného, jen ohniště a roury jsou v zemi v zemi, a snad tu bednu mám o něco něco větší. Ale něco dělám trochu jinak, netopím tam takovými drobnými polínky, ale dávám tam kuláče od průměru 20cm a větší. Takové... celý příspěvek >
Čím teď na podzim přihnojit, 16.12.2009
Jestli jste kolem stromku ještě nikdy neryl tak asi poškodíte víc než kdybyste ho obrýval každoročně, pak zničíte jen kořeny, které se tam snažily vyrůst během roku.  Když to budete dělat každoročně tak si stromek zvykne.
Citronovnik, 16.12.2009 Obsahuje fotku
Toto je asi 20 let starý citroník, který vznikl nařízkováním. Tehdy jsem nařízkoval a rozdal větší počet stromku. Jak jsem to dělal už si napamatuji. Tento stromek jsem tehdy daroval a pokud vím celých těch 20 let je na na stejném okně a mívá... celý příspěvek >
Tepelne cerpadlo, 11.12.2009
Je to celkem jednoduché:  Q= c * deltaT *m, po úpravách 1240  * t  = c * (28-18) * pí * (3,05/ 2)*(3,05 / 2)*0,9*1000 t=(c * (28-18) * pí * (3,05/ 2)*(3,05 / 2)*0,9*1000) / 1240 takže jestli si někde najdete tepelnou kapacitu vody... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika