Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat loňskou meruňku, 9.3.2010
Tu se řeší, jestli má Mirek ty svoje košťátka ostřihané dobře nebo špatně, možná je nemá  úplně přesně podle nějakých příruček, mně se to třeba zdá taky trochu moc husté, ale důležitější spíš je, kolik z toho sklidí meruněk, a jestli z toho má... celý příspěvek >
Benzínová sekačka - vypnutelný pojezd, 9.3.2010
Teď nedokážu říct, jak to dělám kolem stromků, to jsou takové automatické reflexy a už je to tak půl roku co sekačka stojí v šopce. Když píšu, že sekačka jde dopředu těžko tak nemyslím, že by se to nedalo utlačit, ale je tam zřetelný rozdíl proti... celý příspěvek >
Benzínová sekačka - vypnutelný pojezd, 9.3.2010
Já mám takovou sekačku, co se na vlonoběh těžko tlačí dopředu. Ale lehce dozadu. Co je to za typ nevím, je od moutfildu a už bude mít brzy 10 let, je možné že to fungovalo, když byla nová jinak, už si to nepamatuji. Vzhledem k tomu, že ji používám... celý příspěvek >
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 7.3.2010 Obsahuje fotku
Jsem na tom podobně, mám taky pár starých jabloní a hrušníu kterých nemá o  plody nikdo zájem. Nechce se mi taky celé léto hrabat a sbírat hromady jablek a hrušek a tak je nechávám ležet pod stromy. V zimě se pak pod těmi stromy slétají hejna... celý příspěvek >
Kolik půdy na cca 1000 m2 zahrady, 7.3.2010
A proč to chcete zavážet zeminou? To tam máte skálu nebo nějakou suť? 
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 5.3.2010
Tady se často radí vertikutace, ale já bych si myslel, že to jako jeden z prvních kroků není nejlepší nápad. Trávník je po té plísni nějak poškozený a není v nejlepší kondici a při vertikutaci dochází nutně k mechanickému poškození trávníku. Zdravý... celý příspěvek >
Nejatraktivnější stromy, 5.3.2010
Před sakurou tam přednost libovolné třešni, prostě jsem takový přízemní a před krásou květů dám přednost chuti plodů.
Oleandr do volné půdy, 4.3.2010
Já si taky přisadím, oleandry rostou volně v půdě třeba na Korfu, takže tam kdekoliv někde spíš v blízkosti moře. Myslím, že na Pantokratoru či jak se jmenuje tamější nejvyšší kopec by ale nerostl, tam by mu už asi byla zima.
Křídlatka - legislativa, 23.2.2010
Bez googlu, včely se před zimou přikrmují cukrem a je nutné to udělat tak do 10. září, pak už to neberou. Takže těžko v září a říjnu sbírají med z křídlatky. Možná někde, kde je křídlatka domovem, ale u nás z ní žádný med nebude.
Vzrůst/výška slivoní, 23.2.2010
Tož takovou švestku jsem nejspíš nikdy neviděl. A tím nechci říct, že tomu nevěřím, prostě příroda někdy děla divy.
Čím krmíte?, 23.2.2010
Proč odvážné? My našim psinám taky dáváme všechny zbytky a ještě k tomu vylízat umaštěné hrnce. Akorát, že máme vlčáka a bígla a pro ně je těch zbytků málo, takže základem jsou granule a zbytky jen doplněk stravy.
Křídlatka - legislativa, 23.2.2010
Medonosná? To na ní máte mšice? Z květů včely najisto nemají nic, když kvete snad někdy v říjnu, pokud vůbec vykvete a to už bývají včely dávno zazimované.
Vzrůst/výška slivoní, 23.2.2010
No, jestli chcete nějaký vyšší strom tak určitě nevybírejte slivoň, ty jsou mezi ovocnými stromy spíš z těch menších, myslím, že těžko najdete slivoň vyšší než 4 až 5 metrů. Jestli chcete něco většího tak vybírejte mezi třešněmi, hruškami nebo... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.1.2010 Obsahuje fotku
Já se chlubím naší zimou. Ta je!
Řez zanedbané jabloně, 15.1.2010
Proč radíte přeroubovat, když nevíte co je to za odrůdu? Co když je to ten vámi doporučovaný rezistent?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika