Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel, 9.7.2013
Přesně tak. Trhám i s kořínky, pomáhám si nožíkem, neboť kopačkou nelze. Již několikrát se mi zdálo, že jsem vše vytrhala a po deštích, když jsem na zahradě nějakou dobu nebyla, byla tato rostlinka zase všude.
Plevel, 8.7.2013
Netušila jsem, že je tu skalnička. Mám to po celém záhonu, prorůstá mezi netřesky, pavučinkový drobný netřesk jsem ani nedokázala najít, jak do něj tato rostlinka prorostla. Zarůstá mezi kosatce a jiné rostlinky, kde je jen trocha místa.
Plevel, 8.7.2013
Děkuji moc, je to sagina. Je až úžasné, jak si tady lidé radou pomáhají. A jak se nejlépe zbavit této sice krásné, ale ve skalce obtěžující rostlinky? Ručně trhat asi nepomůže, dělám to stále nedaří se.
Plevel, 7.7.2013
Ne, ne, pěťour to není, vypadá to spíše jako mechový porost, ale mech to není...
Čerpadlo, vodárna, 7.7.2013
Dobrý den. Jaký je, prosím, rozdíl mezi ponorným čerpadlem a ponornou vodárnou? Jedná se mi o čerpání vody ze studny, vodu chci využívat na zalévání zahrady. Děkuji, Lenka
Ruční pumpa, 28.5.2013
Děkuji za názory a rady. Velké části diskuze jsem sice nerozuměla, ale početla jsem si. Ještě jednou díky, obrátím se na studnařskou firmu a až budu vědět, napíšu, jak to se studnou dopadlo. Přeji všem hezké léto. Lenka
Ruční pumpa, 21.5.2013
Dobrý den. U starého domku máme studnu a součástí studny je i stará nefunkční ruční pumpa. Prý nefunguje asi 30 let. Chtěla bych vodu ze studny využívat na zalévání. Studna je hluboká údajně 14 m a je v ní 1 m vody. Celý život bydlím ve městě,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika