Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orientovaná sadba česneku, 3.10.2013
Děkuji všem za odpovědi 
Orientovaná sadba česneku, 3.10.2013
Moc děkuji, už jsem si to našla . Letos budu sadit poprvé, koupila jsem odrůdy Vekan, Slavin a Lukan. Moooc se těším.
Orientovaná sadba česneku, 3.10.2013
Děkuji. A když dám bříška - tedy oblou stranu ve směru řádků, jak mi česnek poroste? Chtěla bych, aby rostl tak, aby listy byly ve směru řádků. 
Orientovaná sadba česneku, 3.10.2013
Dobrý den. Jak se sadí česnek při orientované sadbě? Děkuji, Jana
Česnek z hypermarketu k sázení?, 30.9.2013
Dobrý den. Zakoupila jsem česnek odrůdy Thermidrome v hypermarketu. Je psáno, že pochází z České republiky. Lze tento česnek namořit a poté vysadit na zahradě? Jaký je rozdíl mezi česnekem konzumním a sadbovým? Děkuji, Lenka
Prosím o rady - založení kvasu, 24.9.2013
Tak to je krásné foto . Já jsem založil kvas ze švestek letos poprvé. Postupně naplňuji několik sudů. Ten první jsem naplnil asi před pěti týdny. Kvašení doufám probíhá, je to cítit a jsou vidět nahoru stoupající bublinky. Ale takovou pěnu nahoře... celý příspěvek >
Vinné mušky kolem sušičky na ovoce, 19.9.2013
Děkuji za radu 
Vinné mušky kolem sušičky na ovoce, 19.9.2013
Dobrý den. Suším hrušky v sušičce na ovoce a nemůžu se zbavit mušek, které létají kolem sušičky a sedají i na sušící se hrušky. Co s nima? A co s těma hruškama, dosušit, nebo vyhodit? A jak příště postupavat, abych mušky neměla? Nevšimla jsem si,... celý příspěvek >
Rozmnozovani ostruzin, 3.9.2013
Já jsem dva letošní pruty teď na konci srpna zahrnula hlínou a nechala čouhat špičky prutů. Tak uvidím, dělala jsem to poprvé a nevím, jestli správně.
Myší díry, 1.9.2013
Dobrý den. Mám na zahradě spoustu "myších" děr. Jaké myši v těchto dírach žijí kromě hrabošů? Chytila jsem nějakou myšku do pasti, ale nevím, co je to zač a neumím to bez názvu najít na netu. Hraboš to nebyl. Děkuji Zuzana
Sušička na ovoce Concept, 1.9.2013
Dobrý den. Velké zklamání jsem zažila při svých dvou pokusech o sušení. Poprvé jsem sušila hrušky se slupkou nakrájené na osminky. Sušily se dva dny s pauzou v noci a prostě nedoschly. Říkala jsem si, že jsem je měla nakrájet na tenčí plátky. Další... celý příspěvek >
Feferony, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Po velké návštěvě zůstala na stole hrst čerstvých feferonu. Každá paprička je jiná. Napadlo mě, že kdybych usušila semena, mohla bych příští rok pěstovat. Ale nemám skleník a nevím, zda by feferonky rostly venku na záhonku. Poradíte?
Švestkový kvas, 6.8.2013
Dobrý den. Mám tři stromy švestek a letos poprvé chci založit kvas. Mám dva sudy po 50 l. Švestky nenasbírám najednou, ale budu muset dosypávat postupně, navíc jsou stromy u chaty, na kterou přijedu asi 2 x do týdne. Je postupné dosypávání na... celý příspěvek >
Ruční pumpa, 28.7.2013
Tak jak jsem slíbila, píšu, jak to se studnou dopadlo. Pumpu opravit nikdo nechtěl, takže jsem se rozhodovala mezi novou ruční pumpou a ponorným čerpadlem. Vyhrálo tedy čerpadlo, studnu firma nejdříve vyčistila, drobnosti opravila a čerpadlo... celý příspěvek >
Solární odpuzovač, 28.7.2013
Dobrý den. Hledala jsem v diskuzi zkušenosti s různými odpuzovači krtků, hrabošů, hryzců. Vesměs negativní. Příspěvky jsou už však starší, proto prosím o zkušenosti se lolárními odpuzovači, případně jaký zakoupit a kde? Je mezi nimi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika