Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za houbu?, 17.11.2014
No já jen kde by se tam vzala? Ale jinak jsem chtěla tuto diskuzi oživit, protože mne to také zajímá :-)
Co je to za houbu?, 17.11.2014
Tak přesně taková houba mi právě teď roste také na pařezu ořešáku. Nevěřím, že by to mohla být hlíva, ale nevím .
Sadba česneku, 5.10.2014
Není tak trochu brzy na sázení česneku? Lenka
Sklizeň česneku, 24.6.2014
Zapomněla jsem se podepsat... Lenka
Sklizeň česneku, 24.6.2014
Skvěle, děkuji moc za rady, už se těším na svou první sklizeň. Je malinká, ale mou spotřebu uspokojí... Lukan, Slavín, Vekan... z každého 50 kousků
Sklizeň česneku, 24.6.2014
Letos budu sklízet česnek poprvé v životě. Jak s ním naložit po sklizni? Jak jej očistit, kde nejlépe sušit... Děkuji, Lenka
Kam je sveden tento okap?, 27.5.2014
Dobrý den. K čemu je hydrogeologická mapa a co vše se z ní dá vyčíst? J.
Uvazování rajčat k tyčce, 19.5.2014
Díky moc za odpovědi. Jsem začátečník v pěstování a myslala jsem, že se třeba chytají jako hrách samy . Budu tedy uvazovat . L
Uvazování rajčat k tyčce, 19.5.2014
Dobrý den. Vysadila jsem ven rajčata, zapíchla tyčku a uvázala. Rajčata, doufám, porostou. Je nutné je stále výše uvazovat nebo se přichytí sama? Děkuji, L.
Kozí rohy na záhonku, 19.4.2014
Předpěstovávám papriky kozí rohy, po 15. květnu je vysadím na záhon. Potřebuje tato paprika nějakou oporu? A pokud ano, jakou? Děkuji, Lenka
Co to je na švestce?, 5.4.2014 Obsahuje fotku
Další foto
Co to je na švestce?, 5.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Na zahradě máme několik starých švestek. Na některých se neprobouzejí po zimě velké větve a je na nich poškozena kůra. Přikládám foto. Čím to je a není to choroba, která by se mohla šířit? Děkuji, Lenka
Mochyně peruánská, 22.2.2014
Dobrý den. Před 20 dny jsem vysela semena mochyně peruánské a nějak nechtějí klíčit. Mám tam jen asi 6 slaboučkých rostlinek. Semen bylo asi 50. Mám ještě čekat, nebo mám raději vysét nová semínka? Děkuji
Leze česnek, 16.2.2014
Letos jsem sázela česnek poprvé. Všem sousedům už kouká z hlíny a mi ještě stále ne. Už se bojím, jestli mi nějaký vůbec vyroste
Pokojová růže, 8.2.2014
Dnes jsem dostala nádhernou minirůži v květináči, jen nevím, jak se o ni starat. Prosím o rady. Děkuji, L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika