Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mochyně peruánská, 7.2.2014
Ještě mě napadla otázka. Pěstuje se podobně, jako rajče. Vyštipuje se nějak, nebo se nechává volně růst? Mám v úmyslu ji vysadit kolem plotu, tím zajistím její oporu.
Mochyně peruánská, 7.2.2014
Tak já tedy taky zítra vyseju. Ještě nikdy jsem toto ovoce neochutnala, tak se těším
Mochyně peruánská, 7.2.2014
Ve kterou dobu je tedy nejlepší semena vysít pro předpěstování doma?
Gazánie, 1.2.2014
Dobrý den. Dostala jsem semínka gazánie a chci si je předpěstovat a dále pěstovat v truhlících na jižní straně. Četla jsem vše, co je tady o gazániích psáno, ale nějak mi uniklo, jak daleko od sebe do truhlíku. Díky
Rajčata, 13.1.2014
Díky Stando za vysvětlení 
Rajčata, 13.1.2014
Jaký je rozdíl mezi keříčkovým a tyčkovým rajčetem?
Kopřivová jícha, 27.12.2013
Díhy Renáto za zkušenost. Už nikdo nemá zkušenost s použitím kopřivové jíchy? Děkuji, Lenka
Kopřivová jícha, 26.12.2013
Dobrý den. O tom, na co vše se dá použít téměř zázračná kopřivová jícha jsem si přečetla spoustu článků na netu i časopisech. Je to ovšem opravdu takový zázrak, jak jsem se dočetla? Vyplatí se opravdu jíchu zakládat? Prosím o vaše zkušenosti s... celý příspěvek >
Hořec, 3.12.2013
Mám dva druhy hořců. Jeden kvete na jaře, druhý na podzim. Ten, který kvete na podzim se na zimu schová a na jaře vyraší opět v plné síle.
Paper Potter, 2.12.2013
Jejda, to zní zajímavě, určitě vyzkouším, jen si nedokážu představit, jak to bude držet pohromadě. Ale říkám, vyzkouším a uvidím. Díky L.
Paper Potter, 2.12.2013
Dobrý den. Dostala jsem tip na výrobu květináčku na množení - Paper potter. Našla jsem na internetu, ale cena je příliš vysoká. Dají se vyrobit takovéto květináčky bez této pomůcky?  Děkuji, L.
Jak sázet česnek, 20.11.2013
Já jsem sadila 15.11. L.
Nedostatek vody ve studni, 23.10.2013
Dobrý den. Do staré studny, která je hluboká 13 m, v létě tam byl asi 1 m vody a dle studnařů silný přítok, jsme si nechali instalovat čerpadlo na čerpání vody na zalévání zahrady. Čerpali jsme bez problémů, čerpadlo jelo třeba i hodinu v kuse a... celý příspěvek >
Proces kompostování, 17.10.2013
Dobrý den. Nově koupený kompostér, navě založený kompost. Probíhá proces kompostování v kompostéru stejně rychle v zimě, jako v létě, nebo se tento proces přes zimu zpomalí? Děkuji
Česnek mezi růže odpuzuje mšice?, 14.10.2013
Zdravím. Je pravda, že když zasadím několik kousků česneku mezi růže, nebudou růže napadat mšice? Děkuji, L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika