Příspěvky uživatele - 32.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sklidit cukrovou kukuřici?, 11.8.2011
diky Petro, vyzkousim to tak
Melounoviště 2011, 11.8.2011
Gratuluji k vysokohorskemu melounu, rozhodne muzete byt na sebe pysna Jinak Mirku, kdyz jsem asi pred 5lety jen tak zkusil meloun - prakticky se clovek o nej nestaral, tak vyrazne lepe dozraly prave ty zelene melouny, pruhovane jsou jak se zda... celý příspěvek >
Jak sklidit cukrovou kukuřici?, 10.8.2011
Zdravím, nyní je již cukrová kukuřice vhodná ke sklizni, chci se proto zeptat jak ji mám sklidit, neboť zrna jsou me'ěkká a nejdou dobře vyloupat - tak jako když se sklízí zrna suchá - např.slepicím. Máte na to nějaký fígl nebo to jinak prostě... celý příspěvek >
Ibišek bahenní, 10.8.2011
semena jsou z Anglie, po pravde- byly pekelne drahe, mam asi 40rostlin
Brambory - Valfi, 9.8.2011
dekuji pani Jiřino, podivam se na weby, ktere doporucujete, chci je dat na zkousku, prece jen taky se kazdy bal pestovat barevna rajcata a hle... jaky zazivaji boom! diky
Ibišek bahenní, 9.8.2011
tak prece jen z tech semen mam i ty ruzove, nakonec to je povedena smes :)
Brambory - Valfi, 9.8.2011
nevite prosim o nekom kdo podava tuto odrudu, pripadne jinou fialovou?-pro sadbu. diky
Melounoviště 2011, 8.8.2011
tak ta vypada hodne dobre, a kdyz jeste ma takove maxi plody! no rozhodne si nenechavejte info k teto odrude pro sebe! :)
Nejchutnější rajčata, 8.8.2011
dle predpovedi musime prezit nasl.dva dny a pak uz to vypada zas lepe, takze hlavu vzhuru :) na druhou stranu - aspon ubyde drepciku a blyskacku! - coz taky neni k zahozeni
Lilie, 8.8.2011
Lucie, jsou tyto moznosti: bud je nechate v kvetinaci, ale ne venku! - takze idealni misto je cca od -2 do +5st, pokud bude zem na podzim mirne vlhka, neni treba vubec je pres zimu jakkoliv zalevat nebo je vysadite s kvetinacem primo ven a zjara... celý příspěvek >
Dýně, 8.8.2011
Golias a spol. jsou odrudy, ktere se sklizeji az zcela naposledy, takze v prubehu zari (nejdrive)
Nejchutnější rajčata, 8.8.2011
vsiml jsem si, ze Mirku nedavate pryc listy, ma to nejaky duvod? ja je jednak otrhamvam aby se mi nestacila vyskytnout plisen a jednak uspisim zrani - mimochodem, ackoliv jsem sazel z obce o 14dní pozdeji, sklizel jsem o 7-10 dni drive, ale jako... celý příspěvek >
Blahočet čilský, 8.8.2011
pokud bydlite ve vyssi nadm.vysce, musite se spokojit, ze to bude mobilni zelen..., pokud jste z niziny, rekneme, ze podminky jsou shodne jako kdybyste pestoval treba fikovniky...
Lilkoviště, 8.8.2011
blahopreji ke stejne tezkemu lilku :)  ja na BB zanevřu nebot neplodi dostatecne a kdyz zaplodi tak udela jen jeden velky plod a dlouho nic, vloni byla lepsi.. letos je dokonce z tech 7 nebo 9ti odrud nejhorsi
Neznámá trvalka, 7.8.2011
a nemuze to byt jeden z mnoha druhu Pulmonaria?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika