Příspěvky uživatele - 67.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Delor, 15.12.2011
Dobrý den . Chtěl bych se zeptat na tuto odrůdu. Zda je odolná, na co náchylná, plodnost a jaké je celková chutnost plodů. Dále zkušenosti s pěstováním a vše co mi můžete o této odrůdě napsat včetně délky skladování. Prosím o stejné vyjádření k... celý příspěvek >
Zákrsek, 14.12.2011
Chtěl bych se zeptat jaké množství plodů je možno průměrně sklidit z tohoto tvaru jabloně . Děkuji.
Topred, 14.12.2011
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na tuto novou zimní odrůdu. Můžete mi prosím o ní co nejvíce napsat. Nikde jsem o ní nic nenašel. Děkuji.
Jabloň Julie a další, 13.12.2011
Dobrý večer. Já jsem z podkrkonoší 350 metrů nadm. výšky. Nevím, jestli by tato odrůda měla stejnou chuť jako u Vás, co myslíte. Děkuji za odpověď.
Jabloň Julie a další, 12.12.2011
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat hlavně pana Vinšálka a Vysloužila na letní jabloň Julia. Zda by jste mi tuto doporučili. Myslím, že pan Vinšálek ji má. Můžete mi o ní napsat, jaká je chutově, chtěl bych si ji koupit. Případně mi doporučit jinou,... celý příspěvek >
Rubinola bez chemie, 11.12.2011
Chtěl bych se zeptat zda tuto odrůdu lze pěstovat zcela bez používání chemických prostředků. Na zahradě jsem vsadil nové rezistetní odrůdy jabloní a teď čtu, že rubinolu je také třeba stříkat. Já bych však chtěl pěstovat jabloně zcela bez chemie.... celý příspěvek >
Jabloň Angold, 9.12.2011
Chtěl bych se zeptat na tuto odrůdu. Chtěl bych si ji pořídit, když jsem však četl příspěvky o této odrůdě tak nyní váhám. Sice zřejmě plodná, nenáročná, velké plody,  ale chutově to vypadá, že není nic moc . Je pravdpu, že na druhé straně ji... celý příspěvek >
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 29.11.2011
Pro pana Vinšálka :        Co Vy by jste mi doporučoval za letní odrůdu jabloně. Děkuji za odpověď.
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 28.11.2011
Co si myslíte o odrůdě o letní odrůdě  Daria popř. Dima. Děkuji za odpověď.
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 27.11.2011
Pro pana Vysloužila  :      Děkuji za odpověď. Ještě bych se zeptal co by jste mi doporučil za letní jablko. Nějak si nemůžu vybrat. Chtěl bych nějaké šťavnaté, sladké. Aby jabloň pěkně rodila, pravidelně každý rok. Děkuji... celý příspěvek >
Jak správně ostříhat stromky, 25.11.2011
Děkuji za radu. Ještě se zeptám co by jste mi doporučil za literaturu k tomu prořezávání.
Jak správně ostříhat stromky, 24.11.2011
Pro upřesnění uvádím, že Rajka je vysazená na jaře letošního roku, rubinola asi 3 rok a lipno vloni na jaře. Myslíte, že by šlo terminál vypěstovat a můžete mi poradit. Děkuji.
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 24.11.2011
Dobrý den. Od Labe jsem asi cca 300 metrů v kotlině po pravé straně ve směru na Vrchlabí za zahradou je les se svahem, je tedy od severu chráněná, směr je k jihu a sluníčko tam krásně jde. Dříve měl otec nějaké starší odrůdy, jejichž názvy si... celý příspěvek >
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 24.11.2011
Upřesňuji, bydlím v Hostinném 350 m nad mořem, kotlina, zahrada mírný svah, jílovitá půda, směrem k jihu. Co by jste, mi doporučovali za odrůdy na doplnění a jaký máte názor na odrůdu Melodie. Nechat ji, nebo vyměnit. Měl jsem letos první plod a je... celý příspěvek >
Jak správně ostříhat stromky, 24.11.2011
Děkuji za radu. Jedná se o velmi mladé stromky. Nechal by se ještě vypěstovat terminál ? Musí to být vždy přesně střed, nenechá se vytvarovat z vedlejší   vedle středu. Prosím o radu děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika