Příspěvky uživatele - 67.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 24.11.2011
Chtěl bych se zeptat,  jaký máte názor na odrůdu Blaník a Orion, právě to této oblasti. Děkuji za odpověď.
Jak správně ostříhat stromky, 23.11.2011 Obsahuje fotku
Chtěl bych pořádat o pomoc s radou o ostřihání stromků. Jedná se o mladé stromky ve stáří jednoho až tří let odrůd Lipno, Rajka a Rubinola  - viz foto.  Za každou pomoc děkuji.
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 22.11.2011
Dobrý den. Bydlím v rodinném domku se zahradou na Trutnovsku v 350 m nad mořem, v kotlině, půda jílovitá. Na zahrádce mám nově vysazené prvním rokem nové odrůdy jabloní - Rajku, Rubinolu, Topaz, Lipno a Melodii . Chtěl bych ještě na jaře 2012... celý příspěvek >
Lotos, 16.11.2011
Já ho také pěstuji poprvé, vím že přezimuje do plus 6 stupnů, takže když má být venku min 6 tak už ho skladuji doma.Letos ho budu mýt první zimu doma.Zasadila jsem ho do menšího kbelíčku a pak ho dala do velkýho kbelíku a zalila vodou, tak uvidíme.
Jilm Sibiřský, 24.2.2011
Dobrý den, je možné obojí - ze semen i řízkováním.
Ulmus pumila - Má někdo zkušenosti či znalosti?, 12.2.2011
Ulmus Pumila má rad propustnou půdu. Na severní straně také poroste, ale ne tak agresivně jako na jižní sluneční.
Spevnenie svahu násypu, 18.1.2011
doporučuji skalník dammerův
Živý plot do nadmořské výšky 520 m.n.m, 18.1.2011
Doporučuji Jilm Sibiřský, roste opravdu rychle, je zvyklý na vyšší nadmořské výšky a cenově vychází příznivě.
Ulmus pumila - Má někdo zkušenosti či znalosti?, 24.11.2010
Lenko, Ulmus Pumila je nejodolnější z Jilmů proti Grafióze. Zde prodávané rostlinky jsou již proti této chorobě imunní. Jilm Sibiřský je opravdu velmi vhodný pro pěstování živého plotu a to díky jeho schopnosti rychlého růstu a hustého větvení.
Turkestánský brest, 10.11.2010
Jilm Sibiřský je opravdu velmi rychle rostoucí dřevina. Plot běžné výšky 1,6m je možné dosáhnout již během druhé sezóny. 
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika