Příspěvky uživatele - 67.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aprimira, 1.9.2013
Nádherná úroda. Můžete mi sdělit jak máte stromek starý. Já mám dvouletou Aprimiru zatím bez plodů. Děkuji za odpověď.
Aprimira, 29.8.2013
Dobrý den pane Vysloužile. Mám na zahradě dvouletou Aprimiru a chtěl bych se zeptat jak je to s jejím opylením. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 6.4.2013
Ještě bych se Vás zeptal pane Krulikovský, jakou má Daple Dandy podnož, jaký kmenný tvar a jak velký stromek z toho vyroste. Děkuji za odpověď.
Blumy - Black Amber & Kuban Delight, 5.4.2013
Dobrý den. Ten Superior jsem si objednal také a uvádějí zde, že se jedná o samosprašnou odrůdu, nebo máte jiné informace.
Fíkovník, 3.4.2013
Dobrý večer. Chtěl bych se Vás zeptat v jaké lokalitě fíkovník pěstujete a jak jej přes zimu zakrýváte atd. Já sám mám druhým rokem fíkovník ve větším květináči a přes zimu jej dávám do sklepa. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 3.4.2013
Ještě bych se zeptal pane Krulikovský, když jsou plumcot a pluot kříženci jap. švestky a meruňky v různém poměru, zda může být opylovačem také i meruňka. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 3.4.2013
Tak bych se ještě zeptal , jaké potřebuje tedy opylovače. Díky za odpověď.
Daple dandy pěstování, 3.4.2013
Dobrý den pane Krulikovský. Chtěl jsem se Vás zeptat ma plumcot Melitopolský a pluot Daple Dandy. Díval jsem se, že máte zahradu v Jabluńkovském průsmyku 380 m.m.m. Já mám zahrádku v Labské kotlině 350 mn.m. v Podkrkonoší a tak zřejmě podnebí bude... celý příspěvek >
Účinnost domácí vodárny, 24.3.2013
     Dobrý den. Vlastním také domácí vodárnu, ale s 50 L nádobou. Tlak vzduchu v tlakové nádobě by měl být o 0,2 bar nižší než je spodní zapínací tlak (obyčejně 2 bar),  takže tlak vzduchu v nádobě by měl být 1,8 bar. Před... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 27.2.2013
Dobrý den pane Krulikovský. Chtěl bych se zeptat na jaké podnoži prodávají Melitopolski, který máte. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 26.2.2013
Dobrý den. Před 2 roky jsem zakoupil v jednom zahradnictví poblíže mého bydliště švestkomeruňku - byla bez nějakého speciálního označení názvu v ceně 399,- Kč. Tuto mám vysazenu na zahradě a již to je pěkný stromek. Na zahradě mám dále mimo jiné... celý příspěvek >
Orion, 2.12.2012
Omlouvám se, ale toto starší vlákno jsem nenašel. Chtěl bych se zeptat na letošní úrodu odrůdy Orion, množství, chuť plodů a jak jste celkově s touto spokojeni. Děkuji O. Bakeš
Rubinstep, 15.11.2012
Chtěl bych se zeptat pana Vinšálka taktéž na odrůdu Primadela. Jaké s touto máte zkušenosti, zda jsou stejné jako u pana Boštičky. Nyní jsem tuto zasadil a nevím, zda ji nechat a nebo vyměnit. Děkuji za informace.
Angold, 15.11.2012
Chtěl bych se zeptat ostatních pěstitelů této odrůdy jaké jsou jejich zkušenosti s pěstováním, chutností plodů a zejména na údajnou střídavou plodnost. Tuto jablůňku mám zatím vysazenu  jeden rok a nevím zda tuto mám nechat, nebo radši vsadit... celý příspěvek >
Vyměnit tyto jabloně?, 5.9.2012
Dobrý den pane Polehla. Četl jsem Vás příspěvek, kde rovněž píšete o mém poškození na jablůňce Rajka. K tomu chci pouze opravit, že se jedná o rok a půl starou jablůňku  (mylně uvedeno dva a půl roku).      V příspěvcích... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika