Příspěvky uživatele - 67.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topfirst, Herman - dotaz, 9.8.2012
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak jste spokojený se švěstkou Topfirst. Můžete mi o této něco napsat. Děkuji O. Bakeš
Slivoň Hollywod, 8.8.2012
Chtěl bych se zeptat na tento druh slivoně. Zda tuto někdo pěstuje, jaké s ní má zkušenosti. Děkuji za odpověď O. Bakeš
Miraclaude, 7.8.2012
Chtěl bych se zeptat zda někdo znáte tohoto křížence ringle a mirabelky. Nabízejí jej u Starkla. Máte s tímto křížencem nějaké zkušenosti, růst plodnost, chuť plodů, v jakých polohách lze pěstovat atd. Děkuji za odpověď. O. Bakeš
Aprimira, 6.8.2012
Aprimiru mám druhým rokem, zatím bez plodů. Chtěl bych se zeptat na rodivost, velikost plodů atd. Děkuji o. Bakeš
Otava a Rosana, 18.6.2012
     Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na odrůdy zimních jabloní Otava a Rosana. Poprosil bych o veškeré informace od zkušených pěstitelů. Děkuji za odpovědi O. Bakeš
Nově vysazený stromek, 28.4.2012
Pane Vysloužil. Stromek jsem ostřihal a stejně je samý květ. Myslíte, abych všechno vyštípal?
Nově vysazený stromek, 28.4.2012
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Na jaře jsem zasadil novou jabluňku Red Topaz na podnoži M9. Nyní je obsypaná květy. Já bych spíše květy uštípal (případně nechal jenom jeden) a nechal stromek zakořenit a růst. Co myslíte, co s tím? Děkuji za... celý příspěvek >
Meruňka Bergeron a mráz -24, 23.2.2012
U meruňky Kioto to mám podobné, vysazená vloni na jaře. Bydlím v polabí, 350 m.n.m., mrazová kotlina. Byly zde mrazy také až - 24. Chci se zeptat zda to meruňka přežije. Děkuji za odpověď.
Lahodný živý plot - pěstování v korytu, 21.2.2012
Objednal jsem sazenice pro výsadbu živého plotu z Muchovníku. Máte někdo zkušenosti s pěstováním Muchovníku na balkoně v betonovém korytě? Jak velký má kořenový systém. Chtěl bych ho použít jako zástěnu před balkonem sousedů.
Pološvestka Haganta, 15.1.2012
Pokud bych se zeptal na Hanitu. Tak jakou s touto máte zkušenost. Děkuji za odpověď.
Pološvestka Haganta, 15.1.2012
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na tuto odrůdu pana Vysloužila, který tuto pěstuje a je v přibližně stejných podmínkách jako já. Hlavně na jaké podnoži tuto má, jak rodí, kvalita plodů, odlnost vůči nemocem atd. Chtěl bych tuto odrůdu na nějaké... celý příspěvek >
Orion, 18.12.2011
No nevím. Píše, že ji 2 roky pěstuje. Nějak se mi to nezdá, jestli si to nespletl s jinou odrůdou .
Merkur, 18.12.2011
Dobrý den. Můžete mi prosím napsat něco k této nové odrůdě. Pan Vysloužil psal v příspěvku u Orionu, že Merkur je hodně strupatý, nevzhledný, nechutný, že jej pěstuje již 2 roky. Nějak se mi to nezdá, když se jedná o novinku zcela rezistetní. Děkuji... celý příspěvek >
Orion, 18.12.2011
Dobrý den. Nemyslel jste pane Vysloužile spíše odrůdu Meteor?
Orion, 15.12.2011
Dobrý večer. Já jsem také přemýšlel o této odrůdě, ale byla mi doporučena spíše odrůda Sirius. Co si o této myslíte. Může mi mi více popsat chuť Orionu. Podle popisu odrůdy by měla celkem pěkně plodit a Vy píšete, že plodnost nic moc. V jaké lokalitě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika