Příspěvky uživatele - 232.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Golem S, 6.4.2012
mám tam 13 rybek - 1 x koi, 2 x jeseter a zbytek karásci, jelec jesen,... Vše v pohodě, za celý minulý rok jsem nepozoroval nic neobvyklého.
Golem S, 6.4.2012
Zdravím, v loňském roce jsem je zakoupil, používám, voda super. Ale jak je to velká zásluha bakterií to opravdu nevím. Letos jsem je dal do filtrace při spuštění. Stále je ale zima, sem tam i minus pár stupňů, řasa se zatím netvoří, zda... celý příspěvek >
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 4.4.2012 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 4.4.2012 Obsahuje fotku
další foto
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 4.4.2012 Obsahuje fotku
foto
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 4.4.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, přidám sem pár fotek pro inspiraci. Jezírko má podobné rozměry, jak plánujete, objem je necelé 2 m/3. Mám v něm 13 rybek, většinou karásek včetně strakaté formy, jelec jesen, perlín,... a taky jeden koi kapr a 2 x jeseter. Je to... celý příspěvek >
Spuštění filtrace - 2012, 18.3.2012
Lepší se Vám voda? Já mám po dvou dnech pořád stejně mléčnou, neprůhlednou vodu, stav se moc nelepší. Zvažuji dát tam Algo Rem, nebo jak se to jmenuje, na shluknutí částic ve vodě, pak to filtrace lépe pobere.
Spuštění filtrace - 2012, 16.3.2012
Tak jsem dnes nevydržel pěkné počasí a spustil filtraci - tlaková Gardena PF 15 000. Zatím bez UVC lampy, musím sehnat novou. Poběží trvale, takže snad už nezamrzne a vyčistí i něco bez bakterií, na ty je asi ještě zima. Jak jste na tom, už... celý příspěvek >
Zazimovanmí filtrace, 16.11.2011
Prosím, je možné trochu upřesnit podmínky ukončení filtrace. Mám tlakovou filtraci a zatím je pořád v provozu. Nyní teploty klesají k minus 5 stupňům. Mám ji už vypnout, nebo počkat až napadne sníh, nebo až budou ještě větší mrazy třebas i přes den.... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 12.7.2011
Přípravek Stop Blanketweed jsem si pořídil prvním rokem jezírka. Musím říci, že moc spokojen jsem s ním nebyl a snad ho mám zbytek ještě doma. Přípravek sice na řasu působí (podle mého ale mnohem méně než třeba nyní užívaný Algae Away), ale jeho... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 7.7.2011 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka ryb na dně (nejdeou mi přiložit dvě fotky do jednoho příspěvku) Myslím si, že i z fotek je patrný velký rozdíl v kvalitě vody.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Náhodou mám fotku den před aplikací, bohužel jsem neudělal fotku během aplikování, škoda. Jak je na fotkách vidět, voda byla celkem v pohodě, bylo vidět na dno, ale rozhodně voda nebyla tak průzračná jako nyní a spíše se to zhoršovalo, proto... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 6.7.2011 Obsahuje fotku
Bakterie jsem aplikoval v neděli (3). Dal jsem je do filtrace, kterou jsem předtím vyčistil (letos poprvé). Včera večer jsem zapnul UV lampu. Možná je to moc brzo, ale pokud zůstanou ve filtraci na dně (zeolit, siporax), tak zářením neprojdou... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 5.7.2011
Děkuji za Váš příspěvek, osobně si vážím každé reakce. Ovšem mnohem více bych uvítal pádné argumenty, nápady, rady, zkušenosti, než jen obecnou kritiku ničím nepodloženou. Máte-li čím, přispějte, každý si rád poslechne jaké bakterie konkrétně... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 4.7.2011
Tak nevím, zda jsem si s Golem S nenaběhl. Po aplikaci voda zhnědla, ale do rána se celkem vrátila na původní čistotu. Ale pak se začala pomalu zakalovat - zase do hněda. Vyčistil jsem filtraci, byla plná hnědé vody, jako rozředěné bahno. Nevím, zda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika