Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Otáčky jsou jistě jedním z důležitých kritérií, ale je zde potřeba připomět i průměr řezného nástroje, tím i řeznou rychlost, sílu motoru -tím pádem i kroutící moment.Nelze jednoznačně říct že mot kosa je výkonnější s 11 000 otáčkami na nástroji, než... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Je tam zajímavé že třeba křoviňák Dolmar MS-25u, má otáčky motoru 8500a otáčky nástroje jen 6400.Jaké jsou tedy minimální otáčky křoviňáku kdy je schopen ještě sekat?
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Na těchto stránkách jsem po stažení návodu k obsluze ty otáčky našel ale jinde je to problém OK dík.
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Konkrétně u dolmaru se ani na jejich stránkách nedá vyčíst kolik otáček tyto stroje mají, asi tomu nepřikládají takový význam.U mountfieldu je u každého stroje uvedeno max otáčky žacího nástroje.Pohybuje se to od 8500-10 000 ot.Ale i vyžínač sparta... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 21.7.2010
Asi jste mě nepochopil, je jasné že čím vyšší otáčky řezného nástroje ať je to nůž nebo struna tak to i líp seče.Zajímalo mě jen jestli udávané otáčky u těchto strojů jsou otáčky motoru nebo konečné otáčky řezného nástroje.Znovu tedy opakuji že... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 21.7.2010
Mě by spíše zajímalo co znamenají udávané otáčky, jestli otáčky motoru nebo otáčky pracovního nástroje.Protože jestli jsou to otáčky motoru tak nástroj je může mít stejné či rozdílné podle převodu úhlové hlavy.A v tom případě by ty otáčky nebyly zase... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 21.7.2010
Nevím jak je to konkrétně u tohoto typu křovinořezu, ale mám takovou zkušenost s Oleo Macem že na víčku palivové nádrže bylo napsáno 1:25 a majitelé tohoto křovinořezu tak činili a byly problémy se zanášením svíčky a vzduchového filtru a s... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 21.7.2010
Tady jsem našel ten tolik diskutovatelný i test ale tentokrát s křoviňáky, nemusíte ho brát vážně ale za shlédnutí stojí.
Lepší křovinořez - který?, 18.7.2010
Máte pravdu každý solidní prodejce by měl umět poradit, ale na druhou stranu sedadlo v autě si musí umět taky každý seřídit sám.I když možná u toho křoviňáku je to malinko složitější.
Lepší křovinořez - který?, 18.7.2010
Jistě hledejte křovinořez podle toho jak vám pasuje (klidně i pro prcky).Ale ono něco jiného je půjčit si stroj kde ani nemáte čas na seřízení popruhů a nemáte za pár hodin šanci všechno vychytat. Ono i u toho oleomacu jdou posunout celá řídítka i s... celý příspěvek >
Oleo-Mac, 18.7.2010
O.K
Oleo-Mac, 18.7.2010
Nemáte starou palivovou směs? Někdy nechce jít mašina do otáček protože je staré palivo a je lépe popřemýšlet nebo zkusit novou směs než hned rozštelovat karburátor.A co vzduchový filtr je čistý?
Zvládne el. pila pořezat kmeny?, 14.7.2010
Mám makitu uc35-20a je to celkem dobrá pila motor nemá podélně uložen ale na řezání palivového dřeva to nevadí.Jediný problém kterého jsem si všiml je větší opotřebení lišty a proto je potřeba ji častěji otáčet aby nebyla vydřená z jedné... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Souhlasím s předchozím příspěvkem, pokud chcete investovat na takovou plochu jen asi 10 000kč jistě vám v tom nikdo nebude bránit ale budete tuto plochu muset síct častěji a tím bude i vyšší spotřeba benzínu a větší nápor na sekačku a možná vám... celý příspěvek >
Krovinorezy - pružný alebo pevný hriadeľ?, 9.7.2010
Dělená hřídel znamená že je křovinořez v půli rozdělatelný a jde složit, což hodně pomáhá při převozu autem-lépe vleze do kufru.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika